fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Життєвий цикл співробітника в компанії. Як створити позитивний досвід?

  • Дата: 05/06/2024 (СР)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Життєвий цикл співробітника в компанії. Як створити позитивний досвід?. Дата: 05 червня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Інвестування часу і уваги в розвиток своєї команди є безпрограшною справою керівника-лідера. Що змінилося в підходах People management сьогодні, а що залишається незмінним? Які існують міфи про цей процес і на що потрібно орієнтуватись в мінливому середовищі? Скільки часу забирає у вас відсутність навички делегування? Чому навчання people management - це безперервний процес? ЕВА Management Development Centre спільно з Ганною Хитрик запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Життєвий цикл співробітника в компанії. Як створити позитивний досвід?  Питання для обговорення: Міфи і реальність сучасного people management. Вплив на поведінку людей на рівні організації і на персональному рівні. Етапи життєвого циклу співробітника в компанії. Роль і функції керівника на кожному з етапів. Спікерка: Ганна Хитрик, Експертка освітніх програм з people-management, бізнес-тренерка, спікерка kmbs, коучиня ICF, організаційна бізнес-консультантка.  Спікери. Ганна Хитрик. Експертка освітніх програм з people-management, бізнес-тренерка, спікерка kmbs, коучиня ICF, організаційна бізнес-консультантка.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0672182741.

Інвестування часу і уваги в розвиток своєї команди є безпрограшною справою керівника-лідера.

Що змінилося в підходах People management сьогодні, а що залишається незмінним? Які існують міфи про цей процес і на що потрібно орієнтуватись в мінливому середовищі? Скільки часу забирає у вас відсутність навички делегування?

Чому навчання people management – це безперервний процес?

ЕВА Management Development Centre спільно з Ганною Хитрик запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Життєвий цикл співробітника в компанії. Як створити позитивний досвід?

 Питання для обговорення:

  • Міфи і реальність сучасного people management.
  • Вплив на поведінку людей на рівні організації і на персональному рівні.
  • Етапи життєвого циклу співробітника в компанії.
  • Роль і функції керівника на кожному з етапів.

Спікерка: Ганна Хитрик, Експертка освітніх програм з people-management, бізнес-тренерка, спікерка kmbs, коучиня ICF, організаційна бізнес-консультантка.

 

Спікери

1 / 1
Ганна Хитрик
Експертка освітніх програм з people-management, бізнес-тренерка, спікерка kmbs, коучиня ICF, організаційна бізнес-консультантка.
Ганна Хитрик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
0672182741

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: