fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Життєстійкість як особистий та організаційний ресурс

Особиста ефективність
 • Дата: 11/11/2021 (ЧТ)
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Життєстійкість як особистий та організаційний ресурс. Дата: 11 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Життєстійкість – одне з найбільш поширених слів у 2020 році. Увага багатьох вчених сьогодні спрямована на вивчення внутрішніх потенціалів людини, які допомагають їй протистояти важким життєвим умовам, зберігати свою людську сутність, цілісність та ідентичність. EBA Management Development Centre спільно з Діаною Кебас та Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Життєстійкість як особистий та організаційний ресурс. Спікерка: Діана Кебас, Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України. Партнер заходу: Kebas Training Studio Цільова аудиторія: Власники, топ-менеджери, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори. Питання для обговорення: Що допомагає людині протистояти важким життєвим умовам? Що таке життєстійкість? Які три компоненти стійкості можна виділити? Які риси життєстійкої людини? Які установки притаманні стійким людям? Що є базою для стійкості. На які складові маємо звернути увагу. Які керівники мають найбільш високі показники життєстійкості? Які базові практики важливі для підвищення стійкості? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Діана Кебас. Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Життєстійкість – одне з найбільш поширених слів у 2020 році. Увага багатьох вчених сьогодні спрямована на вивчення внутрішніх потенціалів людини, які допомагають їй протистояти важким життєвим умовам, зберігати свою людську сутність, цілісність та ідентичність.

EBA Management Development Centre спільно з Діаною Кебас та Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Життєстійкість як особистий та організаційний ресурс.

Спікерка: Діана Кебас, Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.

Партнер заходу: Kebas Training Studio

Цільова аудиторія: Власники, топ-менеджери, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори.

Питання для обговорення:

 • Що допомагає людині протистояти важким життєвим умовам?
 • Що таке життєстійкість?
 • Які три компоненти стійкості можна виділити?
 • Які риси життєстійкої людини?
 • Які установки притаманні стійким людям?
 • Що є базою для стійкості. На які складові маємо звернути увагу.
 • Які керівники мають найбільш високі показники життєстійкості?
 • Які базові практики важливі для підвищення стійкості?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Діана Кебас
Бізнес-тренерка міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більше, ніж для 17 800 учасників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуюча партнерка Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, лауреатка Всеукраїнського рейтингу Woman500 за внесок у розвиток Business Services України.
Діана Кебас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: