fbpx

Online-лекція: Як захистити компанію в умовах глобальної кризи, але не втратити її майбутнє?

  • Дата: 20/05/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Online

Нова реальність – чи існує вона? Як зчитувати слабкі сигнали, що приведуть до змін у поведінці споживачів, цілих галузей і типів бізнес-моделей, які виживуть або не виживуть.

Як далі використовувати це розуміння для бізнес-моделі в компанії, на що звернути увагу, щоб бізнес був ефективним? Тим більше, що зовнішня криза – це не завжди погано. Погано тільки тоді, коли вона негативно впливає на бізнес-модель, та на тих, хто не може швидко змінити два ключові параметри в системі: споживач та ціннісна пропозиція.

EBA Management Development Centre спільно зі Strategic запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як захистити компанію в умовах глобальної кризи, але не втратити її майбутнє?

Дана лекція запланована на 20 травня о 10:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

Оксана Щегельська, керуючий партнер Strategic, експерт із трансформації компаній, формуванню стратегічної ідеї та стратегії розвитку бізнесу, асоційований професор kmbs, автор методики в стратегуванні бізнесу, співавтор технології BizDev. Більше 15 років є провідним експертом в бізнес девелопменті. Реалізувала 100+ успішних проектів для найбільших українських і міжнародних компаній.

Тимур Король, бізнес-девелопер Strategic, експерт в формуванні та втіленні стратегії компанії, управлінні в умовах кризи, створенні ефективних виробничих, сервісних та дистриб’юторських організацій, трансформації та масштабуванні бізнесу. Упродовж останніх 18 років Тимур створює, розвиває та управляє новими напрямками бізнесів національного рівня у промисловому секторі.

Партнер заходу: Strategic 

Цільова аудиторія:

Керівники компаній, топ-менеджмент, директори з розвитку.

Питання для обговорення:

  • Слабкі сигнали для майбутніх змін поведінки споживачів і галузей. Станом на 20.05.2020. Далі буде …
  • Можливості, які є для бізнесу. 10 найперспективніших ринків у світі.
  • Як оцінювати свою бізнес-модель на міцність та ефективно запроваджувати в ній зміни.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Оксана Щегельська
Керуючий партнер Strategic, експерт із трансформації компаній, формуванню стратегічної ідеї та стратегії розвитку бізнесу, асоційований професор kmbs, автор методики в стратегуванні бізнесу, співавтор технології BizDev. Більше 15 років є провідним експертом в бізнес девелопменті. Реалізувала 100+ успішних проектів для найбільших українських і міжнародних компаній.
Тимур Король
Бізнес-девелопер Strategic, експерт в формуванні та втіленні стратегії компанії, управлінні в умовах кризи, створенні ефективних виробничих, сервісних та дистриб’юторських організацій, трансформації та масштабуванні бізнесу. Упродовж останніх 18 років Тимур створює, розвиває та управляє новими напрямками бізнесів національного рівня у промисловому секторі.
Оксана Щегельська
Тимур Король

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: