fbpx

Online-лекція: Як захистити компанію в умовах глобальної кризи, але не втратити її майбутнє?

  • Дата: 20/05/2020
  • Мова: українська/російська
  • Час: 10:00 - 11:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Online

Нова реальність – чи існує вона? Як зчитувати слабкі сигнали, що приведуть до змін у поведінці споживачів, цілих галузей і типів бізнес-моделей, які виживуть або не виживуть.

Як далі використовувати це розуміння для бізнес-моделі в компанії, на що звернути увагу, щоб бізнес був ефективним? Тим більше, що зовнішня криза – це не завжди погано. Погано тільки тоді, коли вона негативно впливає на бізнес-модель, та на тих, хто не може швидко змінити два ключові параметри в системі: споживач та ціннісна пропозиція.

EBA Management Development Centre спільно зі Strategic запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як захистити компанію в умовах глобальної кризи, але не втратити її майбутнє?

Дана лекція запланована на 20 травня о 10:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікери:

Оксана Щегельська, керуючий партнер Strategic, експерт із трансформації компаній, формуванню стратегічної ідеї та стратегії розвитку бізнесу, асоційований професор kmbs, автор методики в стратегуванні бізнесу, співавтор технології BizDev. Більше 15 років є провідним експертом в бізнес девелопменті. Реалізувала 100+ успішних проектів для найбільших українських і міжнародних компаній.

Тимур Король, бізнес-девелопер Strategic, експерт в формуванні та втіленні стратегії компанії, управлінні в умовах кризи, створенні ефективних виробничих, сервісних та дистриб’юторських організацій, трансформації та масштабуванні бізнесу. Упродовж останніх 18 років Тимур створює, розвиває та управляє новими напрямками бізнесів національного рівня у промисловому секторі.

Партнер заходу: Strategic 

Цільова аудиторія:

Керівники компаній, топ-менеджмент, директори з розвитку.

Питання для обговорення:

  • Слабкі сигнали для майбутніх змін поведінки споживачів і галузей. Станом на 20.05.2020. Далі буде …
  • Можливості, які є для бізнесу. 10 найперспективніших ринків у світі.
  • Як оцінювати свою бізнес-модель на міцність та ефективно запроваджувати в ній зміни.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Оксана Щегельська
Керуючий партнер Strategic, експерт із трансформації компаній, формуванню стратегічної ідеї та стратегії розвитку бізнесу, асоційований професор kmbs, автор методики в стратегуванні бізнесу, співавтор технології BizDev. Більше 15 років є провідним експертом в бізнес девелопменті. Реалізувала 100+ успішних проектів для найбільших українських і міжнародних компаній.
Тимур Король
Бізнес-девелопер Strategic, експерт в формуванні та втіленні стратегії компанії, управлінні в умовах кризи, створенні ефективних виробничих, сервісних та дистриб’юторських організацій, трансформації та масштабуванні бізнесу. Упродовж останніх 18 років Тимур створює, розвиває та управляє новими напрямками бізнесів національного рівня у промисловому секторі.
Оксана Щегельська
Тимур Король

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: