fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як убезпечити бізнес від ризиків співпраці з російськими компаніями та підсанкційними особами

Підприємництво
  • Дата: 09/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як убезпечити бізнес від ризиків співпраці з російськими компаніями та підсанкційними особами. Дата: 09 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. У відповідь на агресивні військові дії російської федерації в Україні команда YouControl створила міжнародний сервіс, який прискорить падіння агресора та допоможе бізнесу в інших країнах уникнути ризиків і втрат, спричинених співпрацею з російськими компаніями – RuAssets. EBA Management Development Centre спільно з YouControl запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як убезпечити бізнес від ризиків співпраці з російськими компаніями та підсанкційними особами. Спікер: Максим Зінченко, керівник проектів та програм з розвитку бізнесу YouControl. Цільова аудиторія: Комплаєнс офіцери, AML та KYC спеціалісти, органи державної влади, правоохоронні органи; журналісти-розслідувачі. Питання для обговорення: Як отримувати достовірні дані про бізнес країн СНД, не витрачаючи час на заявки до держреєстрів? Як шукати російські та білоруські активи за межами цих країн? Аналіз непрямих звязків до 4-го рівня. Перевірка на наявність звязків з особами чи компаніями під санкціями. Як перевірити свій бізнес та контрагентів на наявність звязків з російськими РЕР та санкціями. Спікери. Максим Зінченко. Керівник проектів та програм з розвитку бізнесу YouControl.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

У відповідь на агресивні військові дії російської федерації в Україні команда YouControl створила міжнародний сервіс, який прискорить падіння агресора та допоможе бізнесу в інших країнах уникнути ризиків і втрат, спричинених співпрацею з російськими компаніями – RuAssets.

EBA Management Development Centre спільно з YouControl запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як убезпечити бізнес від ризиків співпраці з російськими компаніями та підсанкційними особами.

Спікер: Максим Зінченко, керівник проектів та програм з розвитку бізнесу YouControl.

Цільова аудиторія: Комплаєнс офіцери, AML та KYC спеціалісти, органи державної влади, правоохоронні органи; журналісти-розслідувачі.

Питання для обговорення:

  • Як отримувати достовірні дані про бізнес країн СНД, не витрачаючи час на заявки до держреєстрів?
  • Як шукати російські та білоруські активи за межами цих країн?
  • Аналіз непрямих зв’язків до 4-го рівня.
  • Перевірка на наявність зв’язків з особами чи компаніями під санкціями.
  • Як перевірити свій бізнес та контрагентів на наявність зв’язків з російськими РЕР та санкціями.

Спікери

1 / 1
Максим Зінченко
Керівник проектів та програм з розвитку бізнесу YouControl.
Максим Зінченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: