fbpx

Online-лекція: Як спосіб мислення визначає якість життя в часи турбулентності

 • Дата: 07/04/2020
 • Мова: українська
 • Час: 10:00 - 11:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Мозок – це апарат, завдяки якому ми думаємо, що ми думаємо. Мозок кожного з нас має унікальні здібності. Проблема лише в тому, що ніхто з нас не отримав інструкцію про те, як його ефективно використовувати. Найкращий подарунок мозку – наша здатність адаптуватись до нового, вмонтовуватись в нову реальність – якою б вона не була.

Жоден з нас не має чіткої відповіді на питання – як жити в нових умовах. Це тому, що жоден з нас ніколи не проходив такого шляху. Проте, надзвичайно важливо впоратись із цим викликом. Починати варто із зміни способу мислення, тому що будь-який шлях починається з думки. А думки – в мозку.

Практично та науково доведено, що лише змінивши спосіб мислення щодо себе і людей навколо, можна кардинально змінити себе, свій стиль, якість життя та стати ефективним в бізнесі. Звучить просто, правда ж? Але на практиці ця задача – одна із найскладніших для мозку.

EBA Management Development Centre спільно з Danevych Law запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як спосіб мислення визначає якість життя в часи турбулентності

Дана лекція запланована на 07 квітня о 10:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Наталія Кадя, сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – exеcutive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні.

 Партнер заходу:  Danevych Law

 Цільова аудиторія:

 • Керівники компаній;
 • Керівники відділів, що приймають участь у стратегічному плануванні;
 • Керівники HR департаментів.

Питання для обговорення:

 • Як влаштований мозок.
 • Як формується мислення.
 • Як мислення визначає життєві результати.
 • Як формується світосприйняття.
 • Концепція Керол Дверк «Growth Mindset».
 • Як аналізувати власний спосіб мислення.
 • Як контролювати та змінювати спосіб мислення.
 • Як створювати культури мислення і розвивати звичку контролю думок.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Кадя
Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), автор навчальних програм із організаційного розвитку, автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR видань, з 2010 р. – executive coach, консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом, має більше 18 років досвіду в бізнесі, є партнером юридичної компанії Danevych Law, була HR-директором представництва бельгійської компанії Materialise в Україні
Наталія Кадя

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: