fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як правильно мислити

Особистісний розвиток
  • Дата: 03/02/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для компаній-членів Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як правильно мислити. Дата: 03 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для компаній-членів Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Щодня ми знаходимось в інформаційному потоці, нам важко виокремити головне. Протягом лекції ми будемо розбиратись у тому як правильно мислити та працювати з існуючою інформацією. EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Баумейстером запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як правильно мислити. Спікер: Андрій Баумейстер, філософ, персональний сайт - andriibaumeister.com. Цільова аудиторія: старші та середні менеджери, HR-менеджери, всі ті, хто хочуть навчитись правильно мислити. Питання для обговорення: Як не потонути в інфосмітті. Як відібрати для себе корисну інформацію з потоку існуючої. Як правильно структурувати думки. Як правильно мислити над чимось (інструменти). Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Андрій Баумейстер. Філософ, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка, є одним з найбільш відомих філософів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Щодня ми знаходимось в інформаційному потоці, нам важко виокремити головне. Протягом лекції ми будемо розбиратись у тому як правильно мислити та працювати з існуючою інформацією.

EBA Management Development Centre спільно з Андрієм Баумейстером запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як правильно мислити.

Спікер: Андрій Баумейстер, філософ, персональний сайт – andriibaumeister.com.

Цільова аудиторія: старші та середні менеджери, HR-менеджери, всі ті, хто хочуть навчитись правильно мислити.

Питання для обговорення:

  • Як не потонути в інфосмітті.
  • Як відібрати для себе корисну інформацію з потоку існуючої.
  • Як правильно структурувати думки.
  • Як правильно мислити над чимось (інструменти).

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Баумейстер
Філософ, викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка, є одним з найбільш відомих філософів України
Андрій Баумейстер

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: