fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як перетворити на краще кожен аспект свого бізнесу за допомогою SAP AI

  • Дата: 03/09/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як перетворити на краще кожен аспект свого бізнесу за допомогою SAP AI. Дата: 03 вересня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сьогодні штучний інтелект (ШІ) став невід’ємною частиною нашого життя та набув конкретних форм, видів, значень, демонструючи свій безмежний потенціал. Але діалог по визначенню ролі і місця ШІ все ще триває. В цих висловлюваннях відомі експерти дають ШІ різні визначення, називаючи його технологією, інструментом, наукою, та гадають про його трансформаційний вплив на Світ: «Деякі люди називають це штучним інтелектом, але насправді ця технологія покращить нас. Тож замість штучного інтелекту, я думаю, ми збільшимо наш інтелект», – Джінні Рометті, колишній генеральний директор IBM і автор книги Good Power. «Штучний інтелект не може замінити людський інтелект; це інструмент для посилення людської творчості та винахідливості».– Фей-Фей Лі, співдиректор Стенфордського інституту штучного інтелекту, орієнтованого на людину, і професор ІТ у Вищій школі бізнесу. «Штучний інтелект — це наука про те, щоб змусити машини робити те, що вимагало б інтелекту, якби це робили люди» – Джон Маккарті, колишній професор інформатики Стенфордського університету. EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Петрусенко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як перетворити на краще кожен аспект свого бізнесу за допомогою SAP AI. На базі вже накопиченого досвіду використання ШІ від компанії SAP SE, реальних напрацювань та досягнень клієнтів компанії на цій онлайн зустрічі будуть висвітлені питання яку роль штучний інтелект відіграє у бізнесі, цікаві результати використання ШІ у клієнтів, можливості щодо розширення функціоналу та перспективи розвитку різних видів ШІ в галузевих та бізнес застосунках. Спікерка: Ольга Петрусенко, SAP Business Solution Architect, Cloud ERP, Customer & Industry Advisory. Питання до обговорення: Усвідомлення тренду та подорож штучного інтелекту в бізнес рішеннях від компанії SAP SE. Особлива стратегія SAP 3R в галузі розвитку штучного інтелекту - Relevant, Reliable, and Responsible. Прогностичний ШІ (SAP Business AI), Генеративний ШІ (SAP Generative AI), Розмовний ШІ (SAP Conversational AI) – що важливо для бізнесу, поєднання чи вибір поміж? Generative AI Hub – розширене партнерство та перспективи подальшого розвитку ШІ через колаборації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Ольга Петрусенко. SAP Business Solution Architect, Cloud ERP, Customer & Industry Advisory.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Гришко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Сьогодні штучний інтелект (ШІ) став невід’ємною частиною нашого життя та набув конкретних форм, видів, значень, демонструючи свій безмежний потенціал.

Але діалог по визначенню ролі і місця ШІ все ще триває. В цих висловлюваннях відомі експерти дають ШІ різні визначення, називаючи його технологією, інструментом, наукою, та гадають про його трансформаційний вплив на Світ:

  • «Деякі люди називають це штучним інтелектом, але насправді ця технологія покращить нас. Тож замість штучного інтелекту, я думаю, ми збільшимо наш інтелект», – Джінні Рометті, колишній генеральний директор IBM і автор книги Good Power.
  • «Штучний інтелект не може замінити людський інтелект; це інструмент для посилення людської творчості та винахідливості».– Фей-Фей Лі, співдиректор Стенфордського інституту штучного інтелекту, орієнтованого на людину, і професор ІТ у Вищій школі бізнесу.
  • «Штучний інтелект — це наука про те, щоб змусити машини робити те, що вимагало б інтелекту, якби це робили люди» – Джон Маккарті, колишній професор інформатики Стенфордського університету.

EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Петрусенко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як перетворити на краще кожен аспект свого бізнесу за допомогою SAP AI.

На базі вже накопиченого досвіду використання ШІ від компанії SAP SE, реальних напрацювань та досягнень клієнтів компанії на цій онлайн зустрічі будуть висвітлені питання яку роль штучний інтелект відіграє у бізнесі, цікаві результати використання ШІ у клієнтів, можливості щодо розширення функціоналу та перспективи розвитку різних видів ШІ в галузевих та бізнес застосунках.

Спікерка: Ольга Петрусенко, SAP Business Solution Architect, Cloud ERP, Customer & Industry Advisory.

Питання до обговорення:

  • Усвідомлення тренду та подорож штучного інтелекту в бізнес рішеннях від компанії SAP SE.
  • Особлива стратегія SAP 3R в галузі розвитку штучного інтелекту – Relevant, Reliable, and Responsible.
  • Прогностичний ШІ (SAP Business AI), Генеративний ШІ (SAP Generative AI), Розмовний ШІ (SAP Conversational AI) – що важливо для бізнесу, поєднання чи вибір поміж?
  • Generative AI Hub – розширене партнерство та перспективи подальшого розвитку ШІ через колаборації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Ольга Петрусенко
SAP Business Solution Architect, Cloud ERP, Customer & Industry Advisory.
Ольга Петрусенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Гришко

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: