fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як не потонути під навалою справ і позбутися хаосу в голові

Особиста ефективність Особистісний розвиток
  • Дата: 31/05/2022 (ВТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як не потонути під навалою справ і позбутися хаосу в голові. Дата: 31 травня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Кожного дня швидкість змін в нашому світі зростає, кількість інформації, що поступає щохвилини, стає неможливо опрацювати, а технології, покликані спростити наше життя, додають шуму та навантаження. Існує спосіб ефективно керувати справами в ці турбулентні часи. Однак, він передбачає оволодіння конкретними навичками, які можна вивчити, застосовувати та перетворити на звички. EBA Management Development Centre спільно з Вячеславом Сухомлиновим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як не потонути під навалою справ і позбутися хаосу в голові. Протягом online-лекції будуть розглянуті ключові техніки та принципи продуктивності без стресу, які можна застосовувати як індивідуально, так і в великих командах. Спікер: Вячеслав Сухомлинов, Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові, експерт та коуч перших осіб. Відомий спеціаліст з особистої продуктивності в Україні та за її межами, сертифікований тренер з GTD® з 10-річним практичним досвідом використання методології. Вячеслав очолював ресторанний холдинг Tarantino Family – мережа з понад 70 закладів в Україні та за її межами. Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесу, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів. Питання для обговорення: Чому проблема – це брак простору, а не часу. 5 кроків для створення невимушеного зосередженого контролю. Як створити оптимальний стан продуктивності. Кращі практики досягнення та підтримки ясності розуму. Як оптимізувати персональну систему для значущих справ. Спікери. В’ячеслав Сухомлинов. Експерт зі створення, запуску та підтримки систем досягнення амбіційних цілей на персональному та організаційному рівнях. Перший індивідуальний коуч GTD® в Центральній та Східній Європі, керуючий партнер GTD® Україна. Завдяки своєму багаторічному досвіду СЕО та консультанта, Вячеслав допоміг більш ніж 1400 людям досягати важливих результатів і не витрачати час та енергію впусту. У портфоліо клієнтів В’ячеслава більше 25 компаній, команди яких значно покращили показники з ефективності і сфокусувались на досягненні визначних бізнес-результатів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Кожного дня швидкість змін в нашому світі зростає, кількість інформації, що поступає щохвилини, стає неможливо опрацювати, а технології, покликані спростити наше життя, додають шуму та навантаження.

Існує спосіб ефективно керувати справами в ці турбулентні часи. Однак, він передбачає оволодіння конкретними навичками, які можна вивчити, застосовувати та перетворити на звички.

EBA Management Development Centre спільно з В’ячеславом Сухомлиновим запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як не потонути під навалою справ і позбутися хаосу в голові. Протягом online-лекції будуть розглянуті ключові техніки та принципи продуктивності без стресу, які можна застосовувати як індивідуально, так і в великих командах.

Спікер: В’ячеслав Сухомлинов, Голова офіційного представництва David Allen Company в Україні, Азербайджані, Грузії, Арменії та Молдові, експерт та коуч перших осіб. Відомий спеціаліст з особистої продуктивності в Україні та за її межами, сертифікований тренер з GTD® з 10-річним практичним досвідом використання методології. В’ячеслав очолював ресторанний холдинг Tarantino Family – мережа з понад 70 закладів в Україні та за її межами.

Цільова аудиторія: власники та керівники бізнесу, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів.

Питання для обговорення:

  • Чому проблема – це брак простору, а не часу.
  • 5 кроків для створення невимушеного зосередженого контролю.
  • Як створити оптимальний стан продуктивності.
  • Кращі практики досягнення та підтримки ясності розуму.
  • Як оптимізувати персональну систему для значущих справ.

Спікери

1 / 1
В’ячеслав Сухомлинов
Експерт зі створення, запуску та підтримки систем досягнення амбіційних цілей на персональному та організаційному рівнях. Перший індивідуальний коуч GTD® в Центральній та Східній Європі, керуючий партнер GTD® Україна. Завдяки своєму багаторічному досвіду СЕО та консультанта, В'ячеслав допоміг більш ніж 1400 людям досягати важливих результатів і не витрачати час та енергію впусту. У портфоліо клієнтів В’ячеслава більше 25 компаній, команди яких значно покращили показники з ефективності і сфокусувались на досягненні визначних бізнес-результатів.
В’ячеслав Сухомлинов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: