fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як інвестувати в таланти свідомо

HR та підбір персоналу Управління людьми
  • Дата: 22/02/2022 (ВТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як інвестувати в таланти свідомо. Дата: 22 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Успіх кожного бізнесу залежить від людей – талантів усередині організації та прихильності партнерів і клієнтів. І кожен власник, СЕО, керівник рано чи пізно ставить собі запитання: які люди мені потрібні, в яких людей, і як варто інвестувати, як забезпечити повернення цих інвестицій? Саме тому тема управління талантами все більше набирає обертів, а системні підходи до роботи з навичками та потребами людей приходять на зміну невпевненим спробам та короткочасним рішенням. Наймати чи розвивати, сьогодні чи пізніше, в ті чи інші таланти – такі задачі ми маємо вирішувати ефективно.  Після online-лекції учасники зможуть структурувати підхід до практик управління талантами і найголовніше – більш впевнено і якісно інвестувати в найм та розвиток людей в організації. EBA Management Development Centre спільно з Анною Толмачовою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як інвестувати в таланти свідомо. Спікерка: Анна Толмачова, HR Director Metro Cash & Carry Ukraine, SHRM-SCP. Ключові компетенції: управління талантами, організаційні трансформації. Партнер заходу: Metro Cash & Carry Ukraine Цільова аудиторія: СЕО, керівники бізнесів, представники HR-відділу. Питання для обговорення: Як зрозуміти, які таланти потрібні організації. Як вибудовувати стратегію роботи з талантами: баланс між наймом та розвитком всередині організації. Як виміряти ефективність роботи з талантами. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анна Толмачова. HR Director Metro Cash & Carry Ukraine, SHRM-SCP. Ключові компетенції: управління талантами, організаційні трансформації.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Успіх кожного бізнесу залежить від людей – талантів усередині організації та прихильності партнерів і клієнтів. І кожен власник, СЕО, керівник рано чи пізно ставить собі запитання: які люди мені потрібні, в яких людей, і як варто інвестувати, як забезпечити повернення цих інвестицій? Саме тому тема управління талантами все більше набирає обертів, а системні підходи до роботи з навичками та потребами людей приходять на зміну невпевненим спробам та короткочасним рішенням. Наймати чи розвивати, сьогодні чи пізніше, в ті чи інші таланти – такі задачі ми маємо вирішувати ефективно. 

Після online-лекції учасники зможуть структурувати підхід до практик управління талантами і найголовніше – більш впевнено і якісно інвестувати в найм та розвиток людей в організації.

EBA Management Development Centre спільно з Анною Толмачовою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Як інвестувати в таланти свідомо.

Спікерка: Анна Толмачова, HR Director Metro Cash & Carry Ukraine, SHRM-SCP. Ключові компетенції: управління талантами, організаційні трансформації.

Партнер заходу: Metro Cash & Carry Ukraine

Цільова аудиторія: СЕО, керівники бізнесів, представники HR-відділу.

Питання для обговорення:

  • Як зрозуміти, які таланти потрібні організації.
  • Як вибудовувати стратегію роботи з талантами: баланс між наймом та розвитком всередині організації.
  • Як виміряти ефективність роботи з талантами.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анна Толмачова
HR Director Metro Cash & Carry Ukraine, SHRM-SCP. Ключові компетенції: управління талантами, організаційні трансформації.
Анна Толмачова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: