fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Як інформаційна безпека допоможе побудувати стабільніший бізнес

 • Дата: 14/07/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Як інформаційна безпека допоможе побудувати стабільніший бізнес. Дата: 14 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Будь-який бізнес, крім фізичних активів та процесів — це інформація про те, як він організований та функціонує. Якщо інформація про ваш бізнес є незахищеною — ви в будь-який момент можете втратити вашу діяльність. Тому не можна заперечувати важливість захисту інформації для стабільної роботи компанії та її довгострокового розвитку. При цьому  управління інформаційною безпекою має стати невід’ємною частиною організації компанії. EBA Management Development Centre спільно з Анастасією Остапенко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як інформаційна безпека допоможе побудувати стабільніший бізнес. Спікерка: Анастасія Остапенко, незалежна експертка з великим досвідом у сфері інформаційної безпеки, засновник компанії Simple Security & Compliance, працювала консультантом і аудитором у міжнародній компанії з Великої четвірки, має сертифікати CISA та Провідного аудитора ISO 27001. Цільова аудиторія:  Компанії, які розробляють та надають ІТ та інформаційні послуги клієнтам. Компанії, в яких виробничий та інші бізнес-процеси залежать від роботи ІТ-систем. Компанії, які працюють з конфіденційною інформацією клієнтів, включаючи персональні дані. Компанії, діяльність яких базується на збиранні, обробці, створенні та наданні інформації. Питання для обговорення: Роль інформаційної безпеки у захисті вашого бізнесу. Підходи до визначення критичної інформації для вашого бізнесу. Практичні кроки та реальні приклади із захисту важливої інформації для стабільної роботи компанії. Отримання додаткових переваг для бізнесу від впровадження інформаційної безпеки. Спікери. Анастасія Остапенко. Незалежна експертка з великим досвідом у сфері інформаційної безпеки, засновник компанії Simple Security & Compliance, працювала консультантом і аудитором у міжнародній компанії з Великої четвірки, має сертифікати CISA та Провідного аудитора ISO 27001. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Будь-який бізнес, крім фізичних активів та процесів — це інформація про те, як він організований та функціонує. Якщо інформація про ваш бізнес є незахищеною — ви в будь-який момент можете втратити вашу діяльність. Тому не можна заперечувати важливість захисту інформації для стабільної роботи компанії та її довгострокового розвитку. При цьому  управління інформаційною безпекою має стати невід’ємною частиною організації компанії.

EBA Management Development Centre спільно з Анастасією Остапенко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Як інформаційна безпека допоможе побудувати стабільніший бізнес.

Спікерка: Анастасія Остапенко, незалежна експертка з великим досвідом у сфері інформаційної безпеки, засновник компанії Simple Security & Compliance, працювала консультантом і аудитором у міжнародній компанії з Великої четвірки, має сертифікати CISA та Провідного аудитора ISO 27001.

Цільова аудиторія: 

 • Компанії, які розробляють та надають ІТ та інформаційні послуги клієнтам.
 • Компанії, в яких виробничий та інші бізнес-процеси залежать від роботи ІТ-систем.
 • Компанії, які працюють з конфіденційною інформацією клієнтів, включаючи персональні дані.
 • Компанії, діяльність яких базується на збиранні, обробці, створенні та наданні інформації.

Питання для обговорення:

 • Роль інформаційної безпеки у захисті вашого бізнесу.
 • Підходи до визначення критичної інформації для вашого бізнесу.
 • Практичні кроки та реальні приклади із захисту важливої інформації для стабільної роботи компанії.
 • Отримання додаткових переваг для бізнесу від впровадження інформаційної безпеки.

Спікери

1 / 1
Анастасія Остапенко
Незалежна експертка з великим досвідом у сфері інформаційної безпеки, засновник компанії Simple Security & Compliance, працювала консультантом і аудитором у міжнародній компанії з Великої четвірки, має сертифікати CISA та Провідного аудитора ISO 27001
Анастасія Остапенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: