fbpx

Online-лекція: Вихід з кризи: на чому концентруватися бізнесу і що буде далі?

 • Дата: 07/07/2020
 • Мова: російська
 • Час: 12:00 - 13:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації

Це п’ята криза, яку досліджують Андрій Длігач і Advanter Group. Але природа її абсолютно інакша, бо вона є проявом фазового переходу, який почався кілька років тому. Отже питання не в тому, як зберегти позиції під час кризи або скористатися можливостями. А в тому, як розвинути адаптивний інтелект і адаптивність бізнесу, як знайти бізнес-модель в новій економіці.

EBA Management Development Centre спільно з Advanter Group запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Вихід з кризи: на чому концентруватися бізнесу і що буде далі?

Дана лекція запланована на 07 липня о 12:00 і буде доступна на ресурсі  Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Андрій Длігач, засновник і CEO Advanter Group. Доктор економічних наук, стратег, футуролог. Член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO, Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE, LvBS і ряду університетів. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Інвестор і партнер технологічних стартапів. Співзасновник Центру Економічного відновлення.

Партнер заходу: Advanter Group

Цільова аудиторія:

 • Власники бізнесу;
 • Проектні менеджери;
 • Керівники відділів.

Питання для обговорення:

 • Новий світ: як бути ефективним в новій економіці.
 • Швидкі дії для швидкого ефекту: quick win з виходу із кризи.
 • Дорожня карта з розвитку бізнесу в нових реаліях.
 • Рекомендації від стратега і траблшутера, експерта з антикризового управління.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Андрій Длігач
Засновник і CEO Advanter Group. Доктор економічних наук, стратег, футуролог. Член ради директорів Digital Transformation Institute і SingularityU Kyiv. CEO, Luniter troubleshooting. Професор бізнес-школи KSE, LvBS і ряду університетів. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Інвестор та партнер технологічних стартапів. Співзасновник Центру Економічного відновлення.
Андрій Длігач

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: