fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Управління командами в умовах війни

  • Дата: 24/05/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Управління командами в умовах війни. Дата: 24 травня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Мої підлеглі не в порядку, а я не знаю, як їм допомогти. Я хочу з ними поговорити, але боюсь бути нетактовним. Якось потрібно підтримувати продуктивність команди… Такі болі зараз турбують багатьох керівників. Управління в умовах війни – це те, до чого нас не готували бізнес-школи та модні тренінги, але це те, до чого зараз потрібно дуже швидко адаптуватися. EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Управління командами в умовах війни. Спікерка: Оксана Юрик, старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері. Питання для обговорення: Які очікування від лідера в часи змін та високого ступеня невизначеності. Як лідер може підтримувати психологічний стан та мотивацію членів команди. Що таке усвідомлена комунікація та які її принципи. Як мають змінитися лідерські рутини з урахуванням чинної ситуації. Спікери. Оксана Юрик. старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected].

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Мої підлеглі не в порядку, а я не знаю, як їм допомогти. Я хочу з ними поговорити, але боюсь бути нетактовним. Якось потрібно підтримувати продуктивність команди… Такі болі зараз турбують багатьох керівників. Управління в умовах війни – це те, до чого нас не готували бізнес-школи та модні тренінги, але це те, до чого зараз потрібно дуже швидко адаптуватися.

EBA Management Development Centre спільно з Develor запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Управління командами в умовах війни.

Спікерка: Оксана Юрик, старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері.

Питання для обговорення:

  • Які очікування від лідера в часи змін та високого ступеня невизначеності.
  • Як лідер може підтримувати психологічний стан та мотивацію членів команди.
  • Що таке усвідомлена комунікація та які її принципи.
  • Як мають змінитися лідерські рутини з урахуванням чинної ситуації.

Спікери

1 / 1
Оксана Юрик
старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері
Оксана Юрик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: