fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Тренди у навчанні та розвитку персоналу

  • Дата: 20/09/2024 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Тренди у навчанні та розвитку персоналу. Дата: 20 вересня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Нещодавно компанія DEVELOR провела масштабне міжнародне дослідження трендів у сфері навчання та розвитку персоналу. Всього в опитуванні взяли участь 1773 учасники, які представляють широкий спектр галузей і організацій з 21 країни Європи, Близького Сходу та Середньої Азії. Тепер ми знаємо: чому зростає невдоволення онлайн навчанням, чи тільки для українських компаній дуже гострою є проблема ментального здоровя (спойлер - ні), чи увірвався вже штучний інтелект в бізнес-середовище. Цими та багатьма іншими інсайтами ми вже готові ділитися з вами на онлайн-лекції! А ще наші експерти ретельно проаналізували результати дослідження та підготували поради для керівників, HR та L&D спеціалістів, що допоможуть їм впоратися з чинними викликами. EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Юрик запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Тренди у навчанні та розвитку персоналу. Спікерка: Оксана Юрик, Старша бізнес-тренерка та консультантка DEVELOR UKRAINE. Присвятила питанням лідерства та розвитку персоналу понад 20 років. За службовими обовязками і в рамках співпраці з різними міжнародними організаціями, Оксана отримала понад 15 років досвіду в проведенні тренінгів та коучинг сесій для керівників. Також є сертифікованою консультанткою з психічного здоров’я в організаціях та допомагає бізнес-лідерам та командам зберігати свою ефективність у складні часи. Питання для обговорення: Які тенденції визначають навчання персоналу сьогодні і якими вони будуть завтра? Чи відповідають українські практики європейським? На що варто звертати увагу HR та L&D спеціалістам, щоб ефективно відповідати на виклики сьогодення? Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Оксана Юрик. старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Малікова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 218 27 41.

Нещодавно компанія DEVELOR провела масштабне міжнародне дослідження трендів у сфері навчання та розвитку персоналу. Всього в опитуванні взяли участь 1773 учасники, які представляють широкий спектр галузей і організацій з 21 країни Європи, Близького Сходу та Середньої Азії.

Тепер ми знаємо:

  • чому зростає невдоволення онлайн навчанням,
  • чи тільки для українських компаній дуже гострою є проблема ментального здоров’я (спойлер – ні),
  • чи увірвався вже штучний інтелект в бізнес-середовище.

Цими та багатьма іншими інсайтами ми вже готові ділитися з вами на онлайн-лекції!

А ще наші експерти ретельно проаналізували результати дослідження та підготували поради для керівників, HR та L&D спеціалістів, що допоможуть їм впоратися з чинними викликами.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Юрик запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Тренди у навчанні та розвитку персоналу.

Спікерка: Оксана Юрик, Старша бізнес-тренерка та консультантка DEVELOR UKRAINE. Присвятила питанням лідерства та розвитку персоналу понад 20 років. За службовими обов’язками і в рамках співпраці з різними міжнародними організаціями, Оксана отримала понад 15 років досвіду в проведенні тренінгів та коучинг сесій для керівників. Також є сертифікованою консультанткою з психічного здоров’я в організаціях та допомагає бізнес-лідерам та командам зберігати свою ефективність у складні часи.

Питання для обговорення:

  • Які тенденції визначають навчання персоналу сьогодні і якими вони будуть завтра?
  • Чи відповідають українські практики європейським?
  • На що варто звертати увагу HR та L&D спеціалістам, щоб ефективно відповідати на виклики сьогодення?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Оксана Юрик
старша тренерка, бізнес-консультантка та коучиня DEVELOR UKRAINE, консультантка з психічного здоров’я в організаціях, має 15+ років досвіду у менеджменті та 10+ років у тренерській сфері
Оксана Юрик

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Малікова

Зв'язатись
067 218 27 41

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: