fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Система RE: Ukraine. Відповідь архітекторів на виклики війни

  • Дата: 30/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:00
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Система RE: Ukraine. Відповідь архітекторів на виклики війни. Дата: 30 червня2022. Час: 11:00 12:00. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. За даними Київської Школи Економіки загальні втрати економіки України після повномасштабного вторгнення складають близько $600 млрд (станом на початок травня). У масштабному співвідношенні найбільшої шкоди було завдано житловому фонду України. Через війну тисячі людей втратили домівки, і цим людям уже зараз потрібно десь жити. На лекції подивимося на рішення проблеми з архітектурної точки зору – як робити тимчасові поселення та як моделювати житло після війни за новими стандартами. EBA Management Development Centre спільно з Славою Балбеком запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Система RE: Ukraine. Відповідь архітекторів на виклики війни Спікер: Слава Балбек, український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтерєрів balbek bureau та меблевого бренду propro, лектор авторського тренінгу «АРХІКУРС» та ресторатор. Питання для обговорення: БЛОК I (RE:Ukraine refugee housing) 1. Тимчасове житло: труднощі та особливості. 2. Система модульного містечка RE:Ukraine refugee housing: як зберегти гідність за будь-яких умов. 3. Від перших креслень до пілотного містечка: перебіг проєкту й актуальний статус. БЛОК II (RE:Ukraine. Monuments) 1. Захист культурних об’єктів: виклики та потреби. 2. Система RE:Ukraine. Monuments: як захистити пам’ятники від руйнації. 3. Тимчасове – нове постійне: чому важливо вписати укриття в міський ландшафт і як це зробити.Спікери. Слава Балбек. Український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтерєрів balbek bureau та меблевого бренду propro, лектор авторського тренінгу «АРХІКУРС» та ресторатор. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

За даними Київської Школи Економіки загальні втрати економіки України після повномасштабного вторгнення складають близько $600 млрд (станом на початок травня). У масштабному співвідношенні найбільшої шкоди було завдано житловому фонду України. Через війну тисячі людей втратили домівки, і цим людям уже зараз потрібно десь жити. На лекції подивимося на рішення проблеми з архітектурної точки зору – як робити тимчасові поселення та як моделювати житло після війни за новими стандартами.

EBA Management Development Centre спільно з Славою Балбеком запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Система RE: Ukraine. Відповідь архітекторів на виклики війни

Спікер: Слава Балбек, український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтер’єрів balbek bureau та меблевого бренду propro, лектор авторського тренінгу «АРХІКУРС» та ресторатор.

Питання для обговорення:

БЛОК I (RE:Ukraine refugee housing)

1. Тимчасове житло: труднощі та особливості.
2. Система модульного містечка RE:Ukraine refugee housing: як зберегти гідність за будь-яких умов.
3. Від перших креслень до пілотного містечка: перебіг проєкту й актуальний статус.

БЛОК II (RE:Ukraine. Monuments)

1. Захист культурних об’єктів: виклики та потреби.
2. Система RE:Ukraine. Monuments: як захистити пам’ятники від руйнації.
3. Тимчасове – нове постійне: чому важливо вписати укриття в міський ландшафт і як це зробити.

Спікери

1 / 1
Слава Балбек
Український архітектор, засновник майстерні архітектурного дизайну інтер'єрів balbek bureau та меблевого бренду propro, лектор авторського тренінгу «АРХІКУРС» та ресторатор
Слава Балбек

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: