fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Стратегія комунікації

  • Дата: 19/05/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Стратегія комунікації. Дата: 19 травня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сьогодні складно уявити власників та топ менеджерів бізнесів, які б не думали про підвищення ефективності свого маркетингу. На ринку існує дуже багато інструментів та рішень, що обіцяють швидкий успіх. Тому часто бізнесу складно відділити дійсно корисні підходи та активності від “чарівних пігулок”, що призводить до хаотичних спроб та експериментів з хайповими інструментами, що не дають очікуваного ефекту, а крім того витрачають гроші та час. Як же перейти від хаотичних ситуативних дій, до чіткої зваженої стратегії з більш прогнозованим результатом? EBA Management Development Centre спільно з inseed.marketing запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Стратегія комунікації.  Спікер: Дмитро Кудінов, CEO inseed.marketing. Цільова аудиторія: засновники компаній, C-Level, маркетологи, які хочуть ефективніше комунікувати з цільовою аудиторією. Питання для обговорення: Важливість стратегічного підходу до маркетингу. Ключові елементи стратегії комунікації. Покрокова інструкція до її розробки. Оцінка ефективності стратегії. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Дмитро Кудінов. CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Сьогодні складно уявити власників та топ менеджерів бізнесів, які б не думали про підвищення ефективності свого маркетингу. На ринку існує дуже багато інструментів та рішень, що обіцяють швидкий успіх. Тому часто бізнесу складно відділити дійсно корисні підходи та активності від “чарівних пігулок”, що призводить до хаотичних спроб та експериментів з хайповими інструментами, що не дають очікуваного ефекту, а крім того витрачають гроші та час. Як же перейти від хаотичних ситуативних дій, до чіткої зваженої стратегії з більш прогнозованим результатом?

EBA Management Development Centre спільно з inseed.marketing запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Стратегія комунікації. 

Спікер: Дмитро Кудінов, CEO inseed.marketing.

Цільова аудиторія: засновники компаній, C-Level, маркетологи, які хочуть ефективніше комунікувати з цільовою аудиторією.

Питання для обговорення:

  • Важливість стратегічного підходу до маркетингу.
  • Ключові елементи стратегії комунікації.
  • Покрокова інструкція до її розробки.
  • Оцінка ефективності стратегії.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Дмитро Кудінов
CEO inseed.marketing, понад 10 років досвіду в цифровому маркетингу, портфоліо включає проекти для Mastercard, Pepsi, MacPaw, TP-Link, Planeta Kino та ін
Дмитро Кудінов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: