fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Сторітеллінг. Як розповідати захопливі історії

  • Дата: 01/02/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Сторітеллінг. Як розповідати захопливі історії. Дата: 01 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Сторітеллінг є маркетинговим прийомом, який використовує медіа-потенціал для ефективного донесення інформації. Історії супроводжують нас повсюди, як у бізнес, так і особистісному середовищі. Як їх розповідати та як навчитись інструментам сторітеллінгу? EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Рудневою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Сторітеллінг. Як розповідати захопливі історії. Спікерка: Ольга Руднева, виконавча директорка Фонду Олени Пінчук з 2010 року. Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто хоче навчитись навичкам сторітеллінгу. Питання для обговорення: Чому важливо розповідати історії. Інструменти сторітеллінгу. Структура історії, яка “чіпляє”. Що робити, якщо історій немає. Що робити, якщо історія надто довга чи закоротка. Навіщо людині з бізнесу навички сторітеллінгу. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ольга Руднева. Виконавча директорка Фонду Олени Пінчук з 2010 року. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Сторітеллінг є маркетинговим прийомом, який використовує медіа-потенціал для ефективного донесення інформації. Історії супроводжують нас повсюди, як у бізнес, так і особистісному середовищі. Як їх розповідати та як навчитись інструментам сторітеллінгу?

EBA Management Development Centre спільно з Ольгою Рудневою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Сторітеллінг. Як розповідати захопливі історії.

Спікерка: Ольга Руднева, виконавча директорка Фонду Олени Пінчук з 2010 року.

Цільова аудиторія: засновники компаній, CEO, старші та молодші менеджери відділів, HR менеджери, маркетологи, всі ті, хто хоче навчитись навичкам сторітеллінгу.

Питання для обговорення:

  • Чому важливо розповідати історії.
  • Інструменти сторітеллінгу.
  • Структура історії, яка “чіпляє”.
  • Що робити, якщо історій немає.
  • Що робити, якщо історія надто довга чи закоротка.
  • Навіщо людині з бізнесу навички сторітеллінгу.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ольга Руднева
Виконавча директорка Фонду Олени Пінчук з 2010 року
Ольга Руднева

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: