fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Що змінилося у зовнішньо-економічній діяльності з початку повномасштабної війни, та які перспективи українського експорту

  • Дата: 30/08/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 15:00 - 16:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Що змінилося у зовнішньо-економічній діяльності з початку повномасштабної війни, та які перспективи українського експорту. Дата: 30 серпня2022. Час: 15:00 16:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Війна в Україні спричинила серйозні втрати і зміни в роботі імпортно-експортних підприємств. Але головне, що зовнішньо-економічна діяльність не зупинилась. Більшість позитивних зрушень відбувається завдяки завзятості наших підприємців, але і низка прийнятих законів з боку влади та тиск міжнародних спільнот допомагає не зупиняти потік товарообігу, та підтримувати економіку країни. І навіть порівнюючи прогнози в 1-му кварталі поточного року і прогнози 2-го кварталу, бачимо дуже позитивні зрушення. Все це дає надію і розуміння, що країна вистоїть, і наші перспективи, попри все, дуже позитивні.  EBA Management Development Centre спільно з Оленою Систренською запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що змінилося у зовнішньо-економічній діяльності з початку повномасштабної війни, та які перспективи українського експорту. Спікерка: Олена Систренська, співласниця компанії Укрвіпсервіс, міжнародна логістика та імпортно- експорта діяльність, власниця HR агентства, експертка з митних питань в громадській раді при Міністерстві Фінансів України. Питання для обговорення: Які зміни відбулися та ще очікуються на законодавчому рівні. Порти України і що буде з експортом. Імпорт, на що буде попит, та на яких ринках шукати виробників. Спікери. Олена Систренська. Співласниця компанії Укрвіпсервіс, міжнародна логістика та імпортно- експорта діяльність, власниця HR агентства, експертка з митних питань в громадській раді при Міністерстві Фінансів України. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Війна в Україні спричинила серйозні втрати і зміни в роботі імпортно-експортних підприємств. Але головне, що зовнішньо-економічна діяльність не зупинилась. Більшість позитивних зрушень відбувається завдяки завзятості наших підприємців, але і низка прийнятих законів з боку влади та тиск міжнародних спільнот допомагає не зупиняти потік товарообігу, та підтримувати економіку країни. І навіть порівнюючи прогнози в 1-му кварталі поточного року і прогнози 2-го кварталу, бачимо дуже позитивні зрушення. Все це дає надію і розуміння, що країна вистоїть, і наші перспективи, попри все, дуже позитивні. 

EBA Management Development Centre спільно з Оленою Систренською запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Що змінилося у зовнішньо-економічній діяльності з початку повномасштабної війни, та які перспективи українського експорту.

Спікерка: Олена Систренська, співласниця компанії Укрвіпсервіс, міжнародна логістика та імпортно- експорта діяльність, власниця HR агентства, експертка з митних питань в громадській раді при Міністерстві Фінансів України.

Питання для обговорення:

  • Які зміни відбулися та ще очікуються на законодавчому рівні.
  • Порти України і що буде з експортом.
  • Імпорт, на що буде попит, та на яких ринках шукати виробників.

Спікери

1 / 1
Олена Систренська
Співласниця компанії Укрвіпсервіс, міжнародна логістика та імпортно- експорта діяльність, власниця HR агентства, експертка з митних питань в громадській раді при Міністерстві Фінансів України
Олена Систренська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: