fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Психологія бізнесу: м’які навички для жорсткої реальності

Комунікація Особистісний розвиток
  • Дата: 02/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Психологія бізнесу: м’які навички для жорсткої реальності. Дата: 02 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Незворотні зміни управлінської культури зараз спостерігаються в Україні. Чому підприємцям варто бути трохи психологами завжди і особливо зараз – поговоримо на online-лекції. EBA Management Development Centre спільно з Надією Перевізник запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Психологія бізнесу: мякі навички для жорсткої реальності. Спікерка: Надія Перевізник, консультантка з комунікацій, організаційний психолог. 5 років досвіду бізнес-менторства, 500+ студентів та їхніх проектів в онлайн-інституті Projector. Досвід співпраці як з брендами-лідерами: Fedoriv, Борисов, UNIT.Сity, так і з амбітними мікропідприємцями і великими організаціями. Питання для обговорення: Чому варто говорити про стійкість, а не антикризовість. Лідерство в часи невизначеності. Планування, а НЕ прогнозування. Спікери. Надія Перевізник. Консультантка з комунікацій, організаційний психолог. 5 років досвіду бізнес-менторства, 500+ студентів та їхніх проектів в онлайн-інституті Projector. Досвід співпраці як з брендами-лідерами: Fedoriv, Борисов, UNIT.Сity, так і з амбітними мікропідприємцями і великими організаціями.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Незворотні зміни управлінської культури зараз спостерігаються в Україні.

Чому підприємцям варто бути трохи психологами завжди і особливо зараз – поговоримо на online-лекції.

EBA Management Development Centre спільно з Надією Перевізник запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Психологія бізнесу: м’які навички для жорсткої реальності.

Спікерка: Надія Перевізник, консультантка з комунікацій, організаційний психолог. 5 років досвіду бізнес-менторства, 500+ студентів та їхніх проектів в онлайн-інституті Projector. Досвід співпраці як з брендами-лідерами: Fedoriv, Борисов, UNIT.Сity, так і з амбітними мікропідприємцями і великими організаціями.

Питання для обговорення:

  • Чому варто говорити про стійкість, а не антикризовість.
  • Лідерство в часи невизначеності.
  • Планування, а НЕ прогнозування.

Спікери

1 / 1
Надія Перевізник
Консультантка з комунікацій, організаційний психолог. 5 років досвіду бізнес-менторства, 500+ студентів та їхніх проектів в онлайн-інституті Projector. Досвід співпраці як з брендами-лідерами: Fedoriv, Борисов, UNIT.Сity, так і з амбітними мікропідприємцями і великими організаціями.
Надія Перевізник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: