fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Продажі через виступи: як публічність впливає на ваш дохід

  • Дата: 03/10/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Продажі через виступи: як публічність впливає на ваш дохід. Дата: 03 жовтня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Багато підприємців не розуміють, що публічність — ключ до успішних продажів. Крутий виступ на публіку дозволить розкрутити бренд на повну.  EBA Management Development Centre спільно з Максимом Олійником запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Продажі через виступи: як публічність впливає на ваш дохід. Спікер: Максим Олійник, тренер з ораторської майстерності, бізнес-коуч. Має досвід тренера з публічних виступів понад 10 років. За цей час працював з такими бізнесами, як ПУМБ, ПриватБанк, Нова Пошта, ROZETKA та багатьма іншими. Питання для обговорення: Чому ораторська майстерність необхідна підприємцям та як її покращити. Як поставити виграшний акцент на свій товар або послугу під час публічного виступу. Як розвинути свою публічність та впевненість. Як інтегрувати рекламні засоби у свій виступ. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. Спікери. Максим Олійник. Тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами Нова Пошта, ПУМБ, ROZETKA та іншими. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

Багато підприємців не розуміють, що публічність — ключ до успішних продажів. Крутий виступ на публіку дозволить розкрутити бренд на повну. 

EBA Management Development Centre спільно з Максимом Олійником запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Продажі через виступи: як публічність впливає на ваш дохід.

Спікер: Максим Олійник, тренер з ораторської майстерності, бізнес-коуч. Має досвід тренера з публічних виступів понад 10 років. За цей час працював з такими бізнесами, як “ПУМБ”, “ПриватБанк”, “Нова Пошта”, “ROZETKA” та багатьма іншими.

Питання для обговорення:

  • Чому ораторська майстерність необхідна підприємцям та як її покращити.
  • Як поставити виграшний акцент на свій товар або послугу під час публічного виступу.
  • Як розвинути свою публічність та впевненість.
  • Як інтегрувати рекламні засоби у свій виступ.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01. 

Спікери

1 / 1
Максим Олійник
Тренер з ораторської майстерності та публічних виступів з досвідом понад 10 років, співпрацював з брендами "Нова Пошта", "ПУМБ", "ROZETKA" та іншими
Максим Олійник

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: