fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Правила внутрішніх комунікацій та як управляти своїм босом

  • Дата: 04/11/2021 (ЧТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Правила внутрішніх комунікацій та як управляти своїм босом. Дата: 04 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Бізнес – це відносини, а відносини  - це комунікації. Вони найважливіший інструмент для досягнення цілей, розуміння та розвитку. За період пандемії ми зрозуміли, що наша соціальна природа залежить від можливості спілкуватися. Протягом онлайн-лекції ми розглянемо від чого залежить ефективність комунікацій в команді, інструменти для побудови системи комунікацій, чому важливий зворотній звязок та як керувати відносинами зі своїм босом. EBA Management Development Centre спільно з Dell запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Правила внутрішніх комунікацій та як управляти своїм босом. Спікерка: Ірина Волк, генеральний менеджер Dell EMC в Україні і кластері СНД, 25-річний досвід роботи в сфері інформаційних технологій і телекомунікацій, має досвід управління бізнесами повного циклу, розробки стратегій «виходу на ринок» B2B і B2C в таких компаніях як Samsung, Microsoft, Dell. Партнер заходу: Dell. Цільова аудиторія: PR-менеджери, HR-менеджери, керівники середньої ланки. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Ірина Волк. Генеральний менеджер Dell EMC в Україні і кластері СНД, 25-річний досвід роботи в сфері інформаційних технологій і телекомунікацій, має досвід управління бізнесами повного циклу, розробки стратегій «виходу на ринок» B2B і B2C в таких компаніях як Samsung, Microsoft, Dell. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Бізнес – це відносини, а відносини  – це комунікації. Вони найважливіший інструмент для досягнення цілей, розуміння та розвитку. За період пандемії ми зрозуміли, що наша соціальна природа залежить від можливості спілкуватися. Протягом онлайн-лекції ми розглянемо від чого залежить ефективність комунікацій в команді, інструменти для побудови системи комунікацій, чому важливий зворотній зв’язок та як керувати відносинами зі своїм босом.

EBA Management Development Centre спільно з Dell запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Правила внутрішніх комунікацій та як управляти своїм босом.

Спікерка: Ірина Волк, генеральний менеджер Dell EMC в Україні і кластері СНД, 25-річний досвід роботи в сфері інформаційних технологій і телекомунікацій, має досвід управління бізнесами повного циклу, розробки стратегій «виходу на ринок» B2B і B2C в таких компаніях як Samsung, Microsoft, Dell.

Партнер заходу: Dell.

Цільова аудиторія: PR-менеджери, HR-менеджери, керівники середньої ланки.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Ірина Волк
Генеральний менеджер Dell EMC в Україні і кластері СНД, 25-річний досвід роботи в сфері інформаційних технологій і телекомунікацій, має досвід управління бізнесами повного циклу, розробки стратегій «виходу на ринок» B2B і B2C в таких компаніях як Samsung, Microsoft, Dell
Ірина Волк

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: