fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Праця в умовах війни: закони, тренди, оновлення

Право та юриспруденція Управління людьми
  • Дата: 16/08/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Праця в умовах війни: закони, тренди, оновлення. Дата: 16 серпня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Воєнний стан змусив кожного роботодавця задуматися про подальший порядок ведення бізнесу та організацію відносин зі своїми співробітниками. Абсолютна невизначеність у майбутньому України, але цілковите бажання працювати для збереження України та її економіки демонструють необхідність пошуку правових інструментів для організації трудових відносин в умовах саме воєнного часу. EBA Management Development Centre спільно з BSK KROK BUSINESS SCHOOL запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Праця в умовах війни: закони, тренди, оновлення. Online-лекція буде присвячена практичним порадам організації праці, релокації бізнесу, а також розкриттю порядку зміни організації бізнесу та скороченню працівників. Разом зі спікеркою Вікторією Поліщук ми проаналізуємо алгоритми дій роботодавців на практичних прикладах в умовах воєнного стану. Спікерка: Вікторія Поліщук, Голова Комітету з трудового права НААУ, видатний адвокат НААУ. Керівник Міжнародного центру медіації при Бізнес Школі КРОК. Старший викладач Бізнес Школи КРОК. Бізнес-тренер на програмі MBA. Сертифікований медіатор International Mediation Institute, World Mediation Organization; ADR International Conflict navigator; сертифікований ICR International Coach practitioner. Член комітетів з питань альтернативного врегулювання спорів та з питань гендерної політики, що діють у складі Національної асоціації адвокатів України. Член Комітету медіації у International Bar Association. Питання для обговорення: Прийняття на роботу в умовах воєнного стану. Релокація бізнесу та зміна істотних умов праці. Порядок організації віддаленої роботи. Збереження робочих місць для працівників: простій, відпустки, призупинення трудових договорів. Зміна організації бізнесу та скорочення працівників. Спікери. Вікторія Поліщук. Магістр медіації та вирішення конфліктів (Україна, Київ), Базові навички медіатора (Edwards Mediation Academy, USA). Керівник Міжнародного центру медіації Бізнес Школи КРОК. Старший викладач Бізнес Школи КРОК. Сертифікований медіатор International Mediation Institute, World Mediation Organization; ADR International Conflict navigator; сертифікований ICR International Coach practitioner.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Воєнний стан змусив кожного роботодавця задуматися про подальший порядок ведення бізнесу та організацію відносин зі своїми співробітниками. Абсолютна невизначеність у майбутньому України, але цілковите бажання працювати для збереження України та її економіки демонструють необхідність пошуку правових інструментів для організації трудових відносин в умовах саме воєнного часу.

EBA Management Development Centre спільно з BSK KROK BUSINESS SCHOOL запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Праця в умовах війни: закони, тренди, оновлення.

Online-лекція буде присвячена практичним порадам організації праці, релокації бізнесу, а також розкриттю порядку зміни організації бізнесу та скороченню працівників. Разом зі спікеркою Вікторією Поліщук ми проаналізуємо алгоритми дій роботодавців на практичних прикладах в умовах воєнного стану.

Спікерка: Вікторія Поліщук, Голова Комітету з трудового права НААУ, видатний адвокат НААУ. Керівник Міжнародного центру медіації при Бізнес Школі КРОК. Старший викладач Бізнес Школи КРОК. Бізнес-тренер на програмі MBA. Сертифікований медіатор International Mediation Institute, World Mediation Organization; ADR International Conflict navigator; сертифікований ICR International Coach practitioner. Член комітетів з питань альтернативного врегулювання спорів та з питань гендерної політики, що діють у складі Національної асоціації адвокатів України. Член Комітету медіації у International Bar Association.

Питання для обговорення:

  • Прийняття на роботу в умовах воєнного стану.
  • Релокація бізнесу та зміна істотних умов праці.
  • Порядок організації віддаленої роботи.
  • Збереження робочих місць для працівників: простій, відпустки, призупинення трудових договорів.
  • Зміна організації бізнесу та скорочення працівників.

Спікери

1 / 1
Вікторія Поліщук
Магістр медіації та вирішення конфліктів (Україна, Київ), Базові навички медіатора (Edwards Mediation Academy, USA). Керівник Міжнародного центру медіації Бізнес Школи КРОК. Старший викладач Бізнес Школи КРОК. Сертифікований медіатор International Mediation Institute, World Mediation Organization; ADR International Conflict navigator; сертифікований ICR International Coach practitioner.
Вікторія Поліщук

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: