fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Це ще не все: як українському бренду підкорювати світ

Особистісний розвиток
 • Дата: 27/01/2022
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для компаній-членів Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Це ще не все: як українському бренду підкорювати світ. Дата: 27 січня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для компаній-членів Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Мільйоні інвестиції чи сильна команда, чи віра в свою справу, чи найсильніший менеджмент, який керує компанією – що потрібно для створення сильного бренду? Обирати щось одне чи намагатись вдало поєднувати всі ці складові? Скільки це може вартувати та чи коштує воно того?  EBA Management Development Centre спільно з SHABO запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Це ще не все: як українському бренду підкорювати світ. Спікер: Гіоргі Іукурідзе, співзасновник однієї з найбільших виноробень України SHABO Гіоргі з командою реалізують головну місію компанії – «забезпечити право українців пишатися вином рідної країни». Вина SHABO відзначені 500+ нагородами міжнародних конкурсів, є у ресторанах Мішлен Парижа та Лондона, а експорт підкорив 20 країн.  Цільова аудиторія: CEO, старші та середні менеджери, менеджери департаментів та менеджери з розвитку бізнесу. Питання для обговорення: Як та що обирати за основу для свого бізнесу?  Чого може коштувати фундамент виноробного бізнесу в країні, яка не звикла вважати себе виноробною Чому мільйоні інвестиції це ще не все та які якорі обов’язково потрібно мати у веденні бізнесу До чого приводять експерименти  Навіщо платити за досвід міжнародних експертів  Де шукати натхнення для команди та як корпоративна соціальна відповідальність бізнесу допомагає розвивати нові туристичні обєкти та навіть створювати унікальні екотехнології  Про цінності компанії та чи сприяють вони розвитку бізнесу Та який він «винний реалізм»? Міжнародне визнання та українські реалії.  Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Гіоргі Іукурідзе. Співзасновник SHABO, представник в Atlantic Council. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Мільйоні інвестиції чи сильна команда, чи віра в свою справу, чи найсильніший менеджмент, який керує компанією – що потрібно для створення сильного бренду? Обирати щось одне чи намагатись вдало поєднувати всі ці складові? Скільки це може вартувати та чи коштує воно того? 

EBA Management Development Centre спільно з SHABO запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Це ще не все: як українському бренду підкорювати світ.

Спікер: Гіоргі Іукурідзе, співзасновник однієї з найбільших виноробень України SHABO Гіоргі з командою реалізують головну місію компанії – «забезпечити право українців пишатися вином рідної країни». Вина SHABO відзначені 500+ нагородами міжнародних конкурсів, є у ресторанах Мішлен Парижа та Лондона, а експорт підкорив 20 країн. 

Цільова аудиторія: CEO, старші та середні менеджери, менеджери департаментів та менеджери з розвитку бізнесу.

Питання для обговорення:

 • Як та що обирати за основу для свого бізнесу? 
 • Чого може коштувати фундамент виноробного бізнесу в країні, яка не звикла вважати себе виноробною
 • Чому мільйоні інвестиції це ще не все та які якорі обов’язково потрібно мати у веденні бізнесу
 • До чого приводять експерименти 
 • Навіщо платити за досвід міжнародних експертів 
 • Де шукати натхнення для команди та як корпоративна соціальна відповідальність бізнесу допомагає розвивати нові туристичні об’єкти та навіть створювати унікальні екотехнології 
 • Про цінності компанії та чи сприяють вони розвитку бізнесу
 • Та який він «винний реалізм»? Міжнародне визнання та українські реалії. 

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Гіоргі Іукурідзе
Співзасновник SHABO, представник в Atlantic Council
Гіоргі Іукурідзе

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: