fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Побудова стратегій охорони IP та Road maps в структурі управління IP-портфелем компаній: чому це важливо для бізнесу?

  • Дата: 18/03/2024 (ПН)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Побудова стратегій охорони IP та Road maps в структурі управління IP-портфелем компаній: чому це важливо для бізнесу?. Дата: 18 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Комерціалізація об’єктів інтелектуальної власності є дієвим інструментом масштабування бізнесу та виходу на нові ринки. На цьому шляху є чимало доступних правових інструментів, які дозволяють більш ефективно здійснювати управління ризиками щодо нематеріальних активів, з урахуванням правового регулювання, економічного та політичного середовища, та інших зовнішніх і внутрішніх факторів. EBA Management Development Centre спільно з Aequo запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Побудова стратегій охорони IP та Road maps в структурі управління IP-портфелем компаній: чому це важливо для бізнесу. Спікерка: Тетяна Кудрицька, партнерка юридичної фірми Aequo, cпівкерівниця практики інтелектуальної власності. Питання для обговорення: Як ефективно отримати охорону прав інтелектуальної власності на свій продукт та  захистити права, у разі необхідності. Які існують інструменти для ефективного структурування та управління портфелем об’єктів інтелектуальної власності. Який звязок між комерціалізацією прав інтелектуальної власності та конкурентністю ринку. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Тетяна Кудрицька. Партнерка юридичної фірми Aequo, cпівкерівниця практики інтелектуальної власності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Комерціалізація об’єктів інтелектуальної власності є дієвим інструментом масштабування бізнесу та виходу на нові ринки. На цьому шляху є чимало доступних правових інструментів, які дозволяють більш ефективно здійснювати управління ризиками щодо нематеріальних активів, з урахуванням правового регулювання, економічного та політичного середовища, та інших зовнішніх і внутрішніх факторів.

EBA Management Development Centre спільно з Aequo запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Побудова стратегій охорони IP та Road maps в структурі управління IP-портфелем компаній: чому це важливо для бізнесу.

Спікерка: Тетяна Кудрицька, партнерка юридичної фірми Aequo, cпівкерівниця практики інтелектуальної власності.

Питання для обговорення:

  • Як ефективно отримати охорону прав інтелектуальної власності на свій продукт та  захистити права, у разі необхідності.
  • Які існують інструменти для ефективного структурування та управління портфелем об’єктів інтелектуальної власності.
  • Який зв’язок між комерціалізацією прав інтелектуальної власності та конкурентністю ринку.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Тетяна Кудрицька
Партнерка юридичної фірми Aequo, cпівкерівниця практики інтелектуальної власності
Тетяна Кудрицька

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: