fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Особистий бренд для корпоративної кар’єри. Навіщо і як?

  • Дата: 28/10/2021
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Особистий бренд для корпоративної кар’єри. Навіщо і як?. Дата: 28 жовтня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Ми звикли до того, що люди-бренди - це яскраві підприємці, бізнесмени або генеральні директори. Гучне імя і якісно вибудувана репутація допомагає їм досягати цілей, успішно реалізовувати проєкти і відкорювати вершини одна за одною. Але для тих, хто будує карєру в корпоративному секторі, системна робота над своїм імям і репутацією в інформаційному полі не менш важливі. EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Коваль запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Особистий бренд для корпоративної кар’єри. Навіщо і як? Спікерка: Оксана Коваль, керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes.  Основний партнер: Kernel. Цільова аудиторія: керівники департаментів, менеджери середньої ланки. Питання для обговорення: Як особистий бренд впливає на кар’єру. Коли варто (а коли ні) займатися системним вибудовуванням персонального бренду. Що може завадити роботі над власним ім’ям і репутацією. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Спікери. Оксана Коваль. Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Ми звикли до того, що люди-бренди – це яскраві підприємці, бізнесмени або генеральні директори. Гучне ім’я і якісно вибудувана репутація допомагає їм досягати цілей, успішно реалізовувати проєкти і відкорювати вершини одна за одною. Але для тих, хто будує кар’єру в корпоративному секторі, системна робота над своїм ім’ям і репутацією в інформаційному полі не менш важливі.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Коваль запрошує вас взяти участь в Online-лекції: Особистий бренд для корпоративної кар’єри. Навіщо і як?

Спікерка: Оксана Коваль, керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes. 

Основний партнер: Kernel.

Цільова аудиторія: керівники департаментів, менеджери середньої ланки.

Питання для обговорення:

  • Як особистий бренд впливає на кар’єру.
  • Коли варто (а коли ні) займатися системним вибудовуванням персонального бренду.
  • Що може завадити роботі над власним ім’ям і репутацією.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Оксана Коваль
Керівниця департаменту комунікацій PR та GR компанії Kernel, входить до ТОП-3 PR-директорів України, колумністка Forbes, авторка проєктів, що стали фіналістами міжнародних PR-премій.
Оксана Коваль

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: