fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Онлайн ринок мистецтва — світова практика

  • Дата: 28/01/2022 (ПТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Онлайн ринок мистецтва — світова практика. Дата: 28 січня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. За останні 2 роки ринок мистецтва в інтернеті вирвався вперед і збільшився майже втричі порівняно з 2019 роком. На кінець 2021 року онлайн складова оцінюється в майже 25% загального обсягу продажу виробів мистецтва. Онлайн-ринок мистецтва ніколи не замінить повністю фізичний ринок, але він продовжуватиме зростати. Одною з великих і несподіваних подій 2021 року став прорив NFT, що відкрив майже безмежні горизонти для нової хвилі колекціонерів та дилерів.  EBA Management Development Centre спільно з Лією Снісаренко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Онлайн ринок мистецтва — світова практика. Спікерка: Лія Снісаренко, міжнародна експертка арт-бізнесу, радниця сучасного мистецтва, засновниця агенції ART AXCESS; ключові компетенції: сучасне мистецтво, менеджмент приватних колекцій, інвестиції в мистецтво. Цільова аудиторія: усі, хто цікавиться мистецтвом. Питання для обговорення: Світовий ринок мистецтва та його частина в онлайні. Головні онлайн аукціони та маркетплейси. Глобальні тренди. Блокчейн та NFT. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Лія Снісаренко. Міжнародна експертка арт-бізнесу, радниця сучасного мистецтва, засновниця агенції ART AXCESS; ключові компетенції: сучасне мистецтво, менеджмент приватних колекцій, інвестиції в мистецтво. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

За останні 2 роки ринок мистецтва в інтернеті вирвався вперед і збільшився майже втричі порівняно з 2019 роком. На кінець 2021 року онлайн складова оцінюється в майже 25% загального обсягу продажу виробів мистецтва. Онлайн-ринок мистецтва ніколи не замінить повністю фізичний ринок, але він продовжуватиме зростати. Одною з великих і несподіваних подій 2021 року став прорив NFT, що відкрив майже безмежні горизонти для нової хвилі колекціонерів та дилерів. 

EBA Management Development Centre спільно з Лією Снісаренко запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Онлайн ринок мистецтва — світова практика.

Спікерка: Лія Снісаренко, міжнародна експертка арт-бізнесу, радниця сучасного мистецтва, засновниця агенції ART AXCESS; ключові компетенції: сучасне мистецтво, менеджмент приватних колекцій, інвестиції в мистецтво.

Цільова аудиторія: усі, хто цікавиться мистецтвом.

Питання для обговорення:

  • Світовий ринок мистецтва та його частина в онлайні.
  • Головні онлайн аукціони та маркетплейси.
  • Глобальні тренди.
  • Блокчейн та NFT.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Лія Снісаренко
Міжнародна експертка арт-бізнесу, радниця сучасного мистецтва, засновниця агенції ART AXCESS; ключові компетенції: сучасне мистецтво, менеджмент приватних колекцій, інвестиції в мистецтво
Лія Снісаренко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: