fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Новий клієнт за 5 кроків: чек-ап бізнес-стратегії

  • Дата: 17/03/2022
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Новий клієнт за 5 кроків: чек-ап бізнес-стратегії. Дата: 17 березня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. У житті потенційного клієнта постійно відбувається щось нове, радість чергується з проблемами. Народжується дитина, але засмучує зайва вага. Зявляються гроші, але не вистачає часу на сімю. Людина почувається незадоволеною і час від часу мріє все змінити. Подібні передумови — плацдарм для того аби потенційний покупець міг стати вашим клієнтом. Одного разу він дізнається про вас і його шлях від моменту  нічого не знаю про цей продукт до купую і всім рекомендую складається з пяти етапів. Завдання вашого маркетингу — підібрати потрібні ключі на кожному з етапів. EBA Management Development Centre спільно з «Ольшанський та Партнери» запрошують вас взяти участь в Online-лекції:Новий клієнт за 5 кроків: чек-ап бізнес-стратегії. Спікер: Олександр Федотов, CBDO в «Ольшанський та Партнери». Основний партнер: Ольшанський та Партнери. Цільова аудиторія: власники бізнесів, маркетинг-директори, керівники відділів продаж. Питання для обговорення: Що відбувається в житті вашого клієнта і як це можна використати з огляду продаж. Що хоче клієнт та чому насправді нікому не потрібен ваш продукт. Як перетворити клієнта на амбасадора, який користується вашим продуктом та усім рекомендує. Запровадження маркетингових стратегій, запуск нових продуктів, перезапуск старих бізнесів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Олександр Федотов. CBDO в «Ольшанський та Партнери». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

У житті потенційного клієнта постійно відбувається щось нове, радість чергується з проблемами. Народжується дитина, але засмучує зайва вага. З’являються гроші, але не вистачає часу на сім’ю. Людина почувається незадоволеною і час від часу мріє все змінити. Подібні передумови — плацдарм для того аби потенційний покупець міг стати вашим клієнтом. Одного разу він дізнається про вас і його шлях від моменту  “нічого не знаю про цей продукт” до “купую і всім рекомендую” складається з п’яти етапів. Завдання вашого маркетингу — підібрати потрібні ключі на кожному з етапів.

EBA Management Development Centre спільно з «Ольшанський та Партнери» запрошують вас взяти участь в Online-лекції:Новий клієнт за 5 кроків: чек-ап бізнес-стратегії.

Спікер: Олександр Федотов, CBDO в «Ольшанський та Партнери».

Основний партнер: Ольшанський та Партнери.

Цільова аудиторія: власники бізнесів, маркетинг-директори, керівники відділів продаж.

Питання для обговорення:

  • Що відбувається в житті вашого клієнта і як це можна використати з огляду продаж.
  • Що хоче клієнт та чому насправді нікому не потрібен ваш продукт.
  • Як перетворити клієнта на амбасадора, який користується вашим продуктом та усім рекомендує.
  • Запровадження маркетингових стратегій, запуск нових продуктів, перезапуск старих бізнесів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Олександр Федотов
CBDO в «Ольшанський та Партнери»
Олександр Федотов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: