fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Нерухомість під час війни: відбудова зруйнованих об’єктів

 • Дата: 07/07/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Нерухомість під час війни: відбудова зруйнованих об’єктів. Дата: 07 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Ми живемо у військовий час, у час невизначеності. Але наразі маємо багато кейсів по швидкій відбудові, реконструкціям, задля можливості жити далі та розвиватись. Протягом відкритої лекції будемо говорити про те, як відбудувати нерухомість, за якими юридичними принципами та постановами. EBA Management Development Centre спільно з Ader Haber запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Нерухомість під час війни: відбудова зруйнованих об’єктів. Спікерки: Олександра Федотова, партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm. Ярослава Лаган, адвокат, старший юрист практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm. Питання для обговорення: Спрощені процедури здійснення будівельних робіт. Лібералізація імпорту будівельної продукції під час воєнного стану. Будівництво тимчасового житла для ВПО, розміщення релокованих підприємств, річкових портів та терміналів, дорожньо-транспортної інфраструктури, інженерних мереж, мультимодальних терміналів та виробничо-перевантажувальних комплексів тощо. Розміщення модульних будинків для тимчасового проживання ВПО. Реформа закону 711 та воєнний стан. Спікери. Олександра Федотова. Партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm. Ярослава Лаган. Адвокат, старший юрист практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Ми живемо у військовий час, у час невизначеності. Але наразі маємо багато кейсів по швидкій відбудові, реконструкціям, задля можливості жити далі та розвиватись. Протягом відкритої лекції будемо говорити про те, як відбудувати нерухомість, за якими юридичними принципами та постановами.

EBA Management Development Centre спільно з Ader Haber запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Нерухомість під час війни: відбудова зруйнованих об’єктів.

Спікерки:

 • Олександра Федотова, партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm.
 • Ярослава Лаган, адвокат, старший юрист практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm.

Питання для обговорення:

 • Спрощені процедури здійснення будівельних робіт.
 • Лібералізація імпорту будівельної продукції під час воєнного стану.
 • Будівництво тимчасового житла для ВПО, розміщення релокованих підприємств, річкових портів та терміналів, дорожньо-транспортної інфраструктури, інженерних мереж, мультимодальних терміналів та виробничо-перевантажувальних комплексів тощо.
 • Розміщення модульних будинків для тимчасового проживання ВПО.
 • Реформа закону 711 та воєнний стан.

Спікери

1 / 2
Олександра Федотова
Партнер, керівник практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm
Ярослава Лаган
Адвокат, старший юрист практики нерухомості та будівництва ADER HABER Law Firm
Олександра Федотова
Ярослава Лаган

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: