fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Не 1С єдиною: сучасний контекст та альтернативні рішення

Підприємництво Тренди та інновації
  • Дата: 25/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Не 1С єдиною: сучасний контекст та альтернативні рішення. Дата: 25 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Новини щодо потенційної заборони на використання 1С неабияк сколихнули ринок. Українським компаніям, які роками працювали з цією програмою, необхідно швидко адаптуватися та знайти альтернативне, не менш ефективне рішення. Який стан речей з 1С зараз, як обрати кращий софт та безболісно перейти на нього – про це і трохи більше поговоримо на Оnline-лекції: Не 1С єдиною: сучасний контекст та альтернативні рішення. Спікер: Юрій Майдан, партнер, керівник практики IT консалтингу. Сертифікований керівник проектів, бізнес-аналітик, методолог, архітектор у проектах автоматизації. Питання для обговорення: Що зараз з 1С в Україні. Головні виклики українських компаній. Як відмовитися від 1С з найменшими втратами. Що важливо знати при переході на альтернативні програми. Якими програмами можна замінити 1С. Прогноз на 2024 рік. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юрій Майдан. Партнер, керівник практики IT консалтингу. Сертифікований керівник проектів, бізнес-аналітик, методолог, архітектор у проектах автоматизації.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 066 57 099 87.

Новини щодо потенційної заборони на використання 1С неабияк сколихнули ринок. Українським компаніям, які роками працювали з цією програмою, необхідно швидко адаптуватися та знайти альтернативне, не менш ефективне рішення.

Який стан речей з 1С зараз, як обрати кращий софт та безболісно перейти на нього – про це і трохи більше поговоримо на Оnline-лекції: Не 1С єдиною: сучасний контекст та альтернативні рішення.

Спікер: Юрій Майдан, партнер, керівник практики IT консалтингу. Сертифікований керівник проектів, бізнес-аналітик, методолог, архітектор у проектах автоматизації.

Питання для обговорення:

  • Що зараз з 1С в Україні.
  • Головні виклики українських компаній.
  • Як відмовитися від 1С з найменшими втратами.
  • Що важливо знати при переході на альтернативні програми.
  • Якими програмами можна замінити 1С.
  • Прогноз на 2024 рік.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юрій Майдан
Партнер, керівник практики IT консалтингу. Сертифікований керівник проектів, бізнес-аналітик, методолог, архітектор у проектах автоматизації.
Юрій Майдан

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: