fbpx

Online-лекція: Мислення 4D – новий спосіб ефективного управління бізнесом в епоху сингулярності

 • Дата: 06/10/2020
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала STEFES

Успішний бізнес починається з планування, але сучасне турбулентне середовище кидає все більше викликів для виживання, випробовуючи адаптивність та винахідливість менеджменту. Недаремно згідно зі звітом World Economic Forum «Future of Jobs 2020», до найважливіших навичок бізнесу належать креативність, вирішення комплексних задач, творчі здібності та критичне мислення.

Знання основних тенденцій сучасності не завжди є достатньою умовою, іноді для виокремлення вірної стратегії бізнесу необхідно поглянути на нього з ширшої, чотирьохмірної перспективи. Технологія 4D допоможе проаналізувати минуле, оптимізувати сьогодення та спрогнозувати майбутнє саме так, як потрібно Вам.

EBA Management Development Center спільно з Галиною Шабшай запрошують Вас взяти участь в Onlineлекції: Мислення 4D – новий спосіб ефективного управління бізнесом в епоху сингулярності.

Дана лекція запланована на 6 жовтня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Галина Шабшай, CEO та бізнес-траблшутер в Shabshai Technologies; одна з засновників International Association of Enneatechnologies, автор більше 30 книг про емоційний інтелект в бізнесі та типи мислення у дітей та дорослих. До числа авторських методик лектора також входять «Діагностика енніатипу» та «Діагностика вихідного коду», а число клієнтів включає топ-менеджерів компаній зі світовим ім’ям – KPMG International, KanAm, PricewaterhouseCoopers, EBA та інших.

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія:

 • Власники та керівники бізнесу;
 • Підприємці та майбутні власники бізнесу;
 • Проектні менеджери;
 • Всі бажаючі навчитися нестандартному мисленню.

Питання для обговорення:

 • Технологія 4D: сутність та переваги над стандартним способом мислення.
 • Активізація мислення 4D: як прибрати шкідливі установки та породжувати нові ідеї.
 • Алгоритм прийняття нестандартних рішень.
 • Індивідуальний спосіб мислення: а який у Вас?

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Галина Шабшай
CEO та бізнес-траблшутер в Shabshai Technologies; одна з засновників International Association of Enneatechnologies, автор більше 30 книг про емоційний інтелект в бізнесі та типи мислення у дітей та дорослих. До числа авторських методик лектора також входять «Діагностика енніатипу» та «Діагностика вихідного коду», а число клієнтів включає топ-менеджерів компаній зі світовим ім’ям – KPMG International, KanAm, PricewaterhouseCoopers, EBA та інших.
Галина Шабшай

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: