fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Must Have рекрутингу 2022-2025

HR та підбір персоналу Управління людьми
  • Дата: 15/06/2022 (СР)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Must Have рекрутингу 2022-2025. Дата: 15 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Кравченко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Must Have рекрутингу 2022-2025. Спікерка: Оксана Кравченко, Founder Школи IT-рекрутингу Inside IT та СЕО рекрутингового агентства KO-consulting, 15 років досвіду в hr та рекрутингу продуктових та аутсорсингових команд по всьому світу. Цільова аудиторія: представники HR-відділу, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів. Питання для обговорення: Чому залучення кадрів переросло у професію, яка коштує десятки тисяч доларів? Чому компанії по всьому світу закладають у бюджет колосальні суми на залучення найкращих спеціалістів? Як змінився ринок праці за останні 5-7 років і що чекає на нас попереду? Тенденції та перспективи. Що на нас чекає? Від чого варто відмовитись вже сьогодні, а що взяти на озброєння? Спікери. Оксана Кравченко. Founder Школи IT-рекрутингу Inside IT та СЕО рекрутингового агентства KO-consulting, 15 років досвіду в hr та рекрутингу продуктових та аутсорсингових команд по всьому світу.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Кравченко запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Must Have рекрутингу 2022-2025.

Спікерка: Оксана Кравченко, Founder Школи IT-рекрутингу Inside IT та СЕО рекрутингового агентства KO-consulting, 15 років досвіду в hr та рекрутингу продуктових та аутсорсингових команд по всьому світу.

Цільова аудиторія: представники HR-відділу, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів.

Питання для обговорення:

  • Чому залучення кадрів переросло у професію, яка коштує десятки тисяч доларів?
  • Чому компанії по всьому світу закладають у бюджет колосальні суми на залучення найкращих спеціалістів?
  • Як змінився ринок праці за останні 5-7 років і що чекає на нас попереду?
  • Тенденції та перспективи. Що на нас чекає?
  • Від чого варто відмовитись вже сьогодні, а що взяти на озброєння?

Спікери

1 / 1
Оксана Кравченко
Founder Школи IT-рекрутингу Inside IT та СЕО рекрутингового агентства KO-consulting, 15 років досвіду в hr та рекрутингу продуктових та аутсорсингових команд по всьому світу.
Оксана Кравченко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
0444960601

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: