fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Міжнародні санкції: юридичні наслідки для бізнесу

Право та юриспруденція
 • Дата: 23/09/2022 (ПТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Міжнародні санкції: юридичні наслідки для бізнесу. Дата: 23 вересня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Міжнародні санкції впливають на широке коло осіб від конкретних компаній та їх бенефіціарів до цілих секторів економіки певних країн. Наприклад, від початку російсько-української війни міжнародні партнери України схвалили сім санкційних пакетів, які обмежили доступ росії до міжнародної торгівлі, заблокували резерви та змусили міжнародні компанії масово тікати з країни. Аби не потрапити під вплив санкцій, бізнеси з усіх інших юрисдикцій повинні регулярно моніторити стан своїх контрагентів, передбачати певні захисні механізми в майбутніх господарських контрактах та великих транскордонних інвестиційних угодах і навіть переглядати вже укладені контракти. EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Василь Кісіль і Партнери запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Міжнародні санкції: юридичні наслідки для бізнесу. Спікери Олександр Бородкін та Роман Ємець проаналізують юридичний вплив санкцій та розкажуть, як перевіряти бізнес-партнерів на можливу причетність до підсанкційних осіб та як запобігти ризикам, повязаним з ними. Спікери: Олександр Бородкін, партнер юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експерт із питань оподаткування, регулювання торгівлі та господарських відносин. Консультує іноземних інвесторів щодо ведення бізнесу в Україні. Майже 20 років супроводжує інвестиційні проєкти у сфері інфраструктури, нерухомості та будівництва. Роман Ємець, Юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується на структуруванні бізнесів і угод та міжнародному оподаткуванні. Має довід у супроводі інвестиційних проєктів у сфері будівництва, сільського господарства, енергетики. Теми для обговорення: Міжнародні санкції США, ЄС, ООН та Великобританії. Виявлення, оновлення санкційних списків, моніторинг транзакцій/клієнтів. Практичні кейси по «маскуванню» та «обходу» санкційного законодавства. Що робити якщо контрагент попав під санкції після укладення договору? Що врахувати у щоденній господарській діяльності? Що передбачити в інвестиційних угодах? Спікери. Олександр Бородкін. Партнер юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експерт із питань оподаткування, регулювання торгівлі та господарських відносин. Консультує іноземних інвесторів щодо ведення бізнесу в Україні. Майже 20 років супроводжує інвестиційні проєкти у сфері інфраструктури, нерухомості та будівництва.. Роман Ємець. Юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується на структуруванні бізнесів і угод та міжнародному оподаткуванні. Має довід у супроводі інвестиційних проєктів у сфері будівництва, сільського господарства, енергетики.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Міжнародні санкції впливають на широке коло осіб від конкретних компаній та їх бенефіціарів до цілих секторів економіки певних країн. Наприклад, від початку російсько-української війни міжнародні партнери України схвалили сім санкційних пакетів, які обмежили доступ росії до міжнародної торгівлі, заблокували резерви та змусили міжнародні компанії масово тікати з країни.

Аби не потрапити під вплив санкцій, бізнеси з усіх інших юрисдикцій повинні регулярно моніторити стан своїх контрагентів, передбачати певні захисні механізми в майбутніх господарських контрактах та великих транскордонних інвестиційних угодах і навіть переглядати вже укладені контракти.

EBA Management Development Centre спільно з юридичною фірмою Василь Кісіль і Партнери запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Міжнародні санкції: юридичні наслідки для бізнесу.

Спікери Олександр Бородкін та Роман Ємець проаналізують юридичний вплив санкцій та розкажуть, як перевіряти бізнес-партнерів на можливу причетність до підсанкційних осіб та як запобігти ризикам, пов’язаним з ними.

Спікери:

 • Олександр Бородкін, партнер юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експерт із питань оподаткування, регулювання торгівлі та господарських відносин. Консультує іноземних інвесторів щодо ведення бізнесу в Україні. Майже 20 років супроводжує інвестиційні проєкти у сфері інфраструктури, нерухомості та будівництва.
 • Роман Ємець, Юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується на структуруванні бізнесів і угод та міжнародному оподаткуванні. Має довід у супроводі інвестиційних проєктів у сфері будівництва, сільського господарства, енергетики.

Теми для обговорення:

 • Міжнародні санкції США, ЄС, ООН та Великобританії.
 • Виявлення, оновлення санкційних списків, моніторинг транзакцій/клієнтів.
 • Практичні кейси по «маскуванню» та «обходу» санкційного законодавства.
 • Що робити якщо контрагент попав під санкції після укладення договору?
 • Що врахувати у щоденній господарській діяльності?
 • Що передбачити в інвестиційних угодах?

Спікери

1 / 2
Олександр Бородкін
Партнер юридичної фірми Василь Кісіль і Партнери, експерт із питань оподаткування, регулювання торгівлі та господарських відносин. Консультує іноземних інвесторів щодо ведення бізнесу в Україні. Майже 20 років супроводжує інвестиційні проєкти у сфері інфраструктури, нерухомості та будівництва.
Роман Ємець
Юрист Василь Кісіль і Партнери. Спеціалізується на структуруванні бізнесів і угод та міжнародному оподаткуванні. Має довід у супроводі інвестиційних проєктів у сфері будівництва, сільського господарства, енергетики.
Олександр Бородкін
Роман Ємець

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: