fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Міжкультурна комунікація: як це працює

Комунікація Особистісний розвиток
  • Дата: 12/07/2022 (ВТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Міжкультурна комунікація: як це працює. Дата: 12 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Як часто ми слухаємо співрозмовника, але не чуємо його? А якщо це іноземець, і вся комунікація відбувається нерідною мовою? Чи Ваш потенційний іноземний бізнес партнер, від переговорів з яким залежить успіх усього підприємства? Саме комунікація, міжкультурна комунікація, відіграє першорядне значення в успішному веденні бізнесу з іноземними бізнес-партнерами. Навіщо і як можна розвивати міжкультурну компетенцію, чому виникає недовіра у бізнес-переговорах, і що таке «культурна цибулина» – одні з основних питань, які будуть розглянуті на online-лекції. EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Гусаровою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Міжкультурна комунікація: як це працює. Спікерка: Оксана Гусарова, міжнародна бізнес-тренерка, коуч. Експертка із ведення бізнесу з німецькими компаніями. Цільова аудиторія: Керівники бізнесів, директори з розвитку, комерційні директори, керівники відділу збуту, фахівці різних ролей та рівнів. Питання для обговорення: Міжкультурна компетенція. Ступені розвитку. MBI у міжкультурному співробітництві. «Культурна цибулина» як модель до дії. Кругообіг міжкультурної комунікації. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Оксана Гусарова. Міжнародна бізнес-тренерка, коуч. Експертка із ведення бізнесу з німецькими компаніями.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Як часто ми слухаємо співрозмовника, але не чуємо його? А якщо це іноземець, і вся комунікація відбувається нерідною мовою? Чи Ваш потенційний іноземний бізнес партнер, від переговорів з яким залежить успіх усього підприємства? Саме комунікація, міжкультурна комунікація, відіграє першорядне значення в успішному веденні бізнесу з іноземними бізнес-партнерами. Навіщо і як можна розвивати міжкультурну компетенцію, чому виникає недовіра у бізнес-переговорах, і що таке «культурна цибулина» – одні з основних питань, які будуть розглянуті на online-лекції.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Гусаровою запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Міжкультурна комунікація: як це працює.

Спікерка: Оксана Гусарова, міжнародна бізнес-тренерка, коуч. Експертка із ведення бізнесу з німецькими компаніями.

Цільова аудиторія: Керівники бізнесів, директори з розвитку, комерційні директори, керівники відділу збуту, фахівці різних ролей та рівнів.

Питання для обговорення:

  • Міжкультурна компетенція. Ступені розвитку.
  • MBI у міжкультурному співробітництві.
  • «Культурна цибулина» як модель до дії.
  • Кругообіг міжкультурної комунікації.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Оксана Гусарова
Міжнародна бізнес-тренерка, коуч. Експертка із ведення бізнесу з німецькими компаніями.
Оксана Гусарова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: