fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Маркетингові сервіси воєнної доби для життєстійкості вашого бізнесу

Маркетинг та PR Підприємництво
  • Дата: 16/06/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Маркетингові сервіси воєнної доби для життєстійкості вашого бізнесу. Дата: 16 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. В часи криз маркетингові бюджети скорочуються першими. Але комунікації зупинятися не повинні. Про те, які маркетингові сервіси працюють на життєстійкість українських бізнесів у час війни поговоримо на відкритій online-лекції. EBA Management Development Centre спільно з Людмилою Косович запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Маркетингові сервіси воєнної доби для життєстійкості вашого бізнесу. Спікерка: Людмила Косович, директорка з розвитку бізнесу. Стратег, консультант з маркетингових комунікацій, маркетингова агенція 2SEE ENERGY. Цільова аудиторія: Маркетологи, бренд-менеджери, HR-менеджери, керівники. Питання для обговорення: Стимулювання продажів в воєнний час – інструменти, способи, альянси, тональність. Пошук клієнта – як використати переваги зміненої географії. Команда як особливий фокус комунікації – інструменти для підтримки лояльності, злагодженості, робота з падінням ефективності, допомога в роботі з травмою. Ефективний патріотизм і цілеспрямоване волонтерство – як бути максимально корисним в час найсильнішої хвилі взаємодопомоги і при цьому будувати бренд/бренд компанії водночас. Спікери. Людмила Косович. Директорка з розвитку бізнесу. Стратег, консультант з маркетингових комунікацій, маркетингова агенція 2SEE ENERGY.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

В часи криз маркетингові бюджети скорочуються першими. Але комунікації зупинятися не повинні. Про те, які маркетингові сервіси працюють на життєстійкість українських бізнесів у час війни поговоримо на відкритій online-лекції.

EBA Management Development Centre спільно з Людмилою Косович запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Маркетингові сервіси воєнної доби для життєстійкості вашого бізнесу.

Спікерка: Людмила Косович, директорка з розвитку бізнесу. Стратег, консультант з маркетингових комунікацій, маркетингова агенція 2SEE ENERGY.

Цільова аудиторія: Маркетологи, бренд-менеджери, HR-менеджери, керівники.

Питання для обговорення:

  • Стимулювання продажів в воєнний час – інструменти, способи, альянси, тональність.
  • Пошук клієнта – як використати переваги зміненої географії.
  • Команда як особливий фокус комунікації – інструменти для підтримки лояльності, злагодженості, робота з падінням ефективності, допомога в роботі з травмою.
  • Ефективний патріотизм і цілеспрямоване волонтерство – як бути максимально корисним в час найсильнішої хвилі взаємодопомоги і при цьому будувати бренд/бренд компанії водночас.

Спікери

1 / 1
Людмила Косович
Директорка з розвитку бізнесу. Стратег, консультант з маркетингових комунікацій, маркетингова агенція 2SEE ENERGY.
Людмила Косович

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: