fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Логістика під час війни

  • Дата: 28/04/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Логістика під час війни. Дата: 28 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Війна, яку почала росія в Україні, не лише забирає людські життя та оселі, а й б’є по економіці та бізнесу. Через блокування портів, якими рухалося 65% експорту, Україна залишилася без морської логістики. Авіаперевезення теж не працюють. Залізничні шляхи не можуть повноцінно забрати на себе всі товаропотоки. Автомобільна логістика, в основному, працює для забезпечення перевезення гуманітарних вантажів. Частина бізнесу розпочала процес релокації та евакуації підприємств зі східних та центральних регіонів країни на захід, однак тут ще одна проблема – дефіцит складських площ. Про те, як зараз працює логістика в умовах війни, як бізнесу можна перелаштовувати ланцюги постачань та до чого варто бути готовим. EBA Management Development Centre спільно з Zammler запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Логістика під час війни. Спікер: Антон Цимбал, комерційний директор групи логістичних компаній ZAMMLER. Експерт у сфері логістики, має понад 10 років досвіду роботи у топових логістичних компаніях, в сегменті 3PL та поштової логістики. Питання для обговорення: Як змінились ланцюги постачань у зв‘язку з повномасштабною війною, розв‘язаною росією. Різні види перевезень - що і як працює зараз. Експорт і імпорт - стан справ, ключові напрямки, тарифи. Складська логістика: як «викручуватись» при дефіциті площ. Логістика на межі можливостей - ключові проблеми логістичного ринку. Спікери. Антон Цимбал. Комерційний директор групи логістичних компаній ZAMMLER. Експерт у сфері логістики, має понад 10 років досвіду роботи у топових логістичних компаніях, в сегменті 3PL та поштової логістики. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Війна, яку почала росія в Україні, не лише забирає людські життя та оселі, а й б’є по економіці та бізнесу. Через блокування портів, якими рухалося 65% експорту, Україна залишилася без морської логістики. Авіаперевезення теж не працюють. Залізничні шляхи не можуть повноцінно забрати на себе всі товаропотоки. Автомобільна логістика, в основному, працює для забезпечення перевезення гуманітарних вантажів. Частина бізнесу розпочала процес релокації та евакуації підприємств зі східних та центральних регіонів країни на захід, однак тут ще одна проблема – дефіцит складських площ. Про те, як зараз працює логістика в умовах війни, як бізнесу можна перелаштовувати ланцюги постачань та до чого варто бути готовим.

EBA Management Development Centre спільно з Zammler запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Логістика під час війни.

Спікер: Антон Цимбал, комерційний директор групи логістичних компаній ZAMMLER. Експерт у сфері логістики, має понад 10 років досвіду роботи у топових логістичних компаніях, в сегменті 3PL та поштової логістики.

Питання для обговорення:

  • Як змінились ланцюги постачань у зв‘язку з повномасштабною війною, розв‘язаною росією.
  • Різні види перевезень – що і як працює зараз.
  • Експорт і імпорт – стан справ, ключові напрямки, тарифи.
  • Складська логістика: як «викручуватись» при дефіциті площ.
  • Логістика на межі можливостей – ключові проблеми логістичного ринку.

Спікери

1 / 1
Антон Цимбал
Комерційний директор групи логістичних компаній ZAMMLER. Експерт у сфері логістики, має понад 10 років досвіду роботи у топових логістичних компаніях, в сегменті 3PL та поштової логістики
Антон Цимбал

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: