fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Креативність – це те, чого роботи в нас не заберуть!

  • Дата: 28/09/2021 (ВТ)
  • Мова: українська/російська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Креативність – це те, чого роботи в нас не заберуть!. Дата: 28 вересня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Чи перевершить штучний інтелект людину у будь-якій діяльності? Вчені вважають, що вже скоро професії можуть почати вимирати: водії, юристи, лікарі. Так чого ж нам очікувати від креативної індустрії? Авторитетні дослідники кажуть, що творчість – єдина перевага, на яку може розраховувати людина, конкуруючи з роботами. Креативна робота не піддається автоматизації. Адже машина не може мислити за рамками звичних речей. Це не таблиця множення, яку можна вивчити. Креативна професія вимагає нестандартного мислення, неординарних поглядів на проблеми та унікальних рішень. EBA Management Development Centre спільно з Анже Єреб запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Креативність – це те, чого роботи в нас не заберуть! Спікер: Анже Єреб, екс-виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & CA, багаторазовий переможець та член журі міжнародних фестивалів креативу і реклами – Effie Ukraine (Україна), EPICA (ЄС), Golden Drum (Словенія), Golden Hammer (Латвія), White Square (Білорусь), ADC*E (Іспанія), AdBlackSea (Грузія), ADC*UA (Україна) тощо. Цільова аудиторія: представники креативних індустрій, маркетологи, копірайтери, дизайнери, контент-менеджери, аккаунт-менеджери, PR-менеджери. Питання для обговорення: Креативна професія vs штучний інтелект. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Анже Єреб. Екс-виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & CA, багаторазовий переможець та член журі міжнародних фестивалів креативу і реклами – Effie Ukraine (Україна), EPICA (ЄС), Golden Drum (Словенія), Golden Hammer (Латвія), White Square (Білорусь), ADC*E (Іспанія), AdBlackSea (Грузія), ADC*UA (Україна) тощо. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Чи перевершить штучний інтелект людину у будь-якій діяльності? Вчені вважають, що вже скоро професії можуть почати вимирати: водії, юристи, лікарі. Так чого ж нам очікувати від креативної індустрії?

Авторитетні дослідники кажуть, що творчість – єдина перевага, на яку може розраховувати людина, конкуруючи з роботами. Креативна робота не піддається автоматизації. Адже машина не може мислити за рамками звичних речей. Це не таблиця множення, яку можна вивчити. Креативна професія вимагає нестандартного мислення, неординарних поглядів на проблеми та унікальних рішень.

EBA Management Development Centre спільно з Анже Єреб запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Креативність – це те, чого роботи в нас не заберуть!

Спікер: Анже Єреб, екс-виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & CA, багаторазовий переможець та член журі міжнародних фестивалів креативу і реклами – Effie Ukraine (Україна), EPICA (ЄС), Golden Drum (Словенія), Golden Hammer (Латвія), White Square (Білорусь), ADC*E (Іспанія), AdBlackSea (Грузія), ADC*UA (Україна) тощо.

Цільова аудиторія: представники креативних індустрій, маркетологи, копірайтери, дизайнери, контент-менеджери, аккаунт-менеджери, PR-менеджери.

Питання для обговорення:

  • Креативна професія vs штучний інтелект.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Анже Єреб
Екс-виконавчий креативний директор BBDO Ukraine & CA, багаторазовий переможець та член журі міжнародних фестивалів креативу і реклами – Effie Ukraine (Україна), EPICA (ЄС), Golden Drum (Словенія), Golden Hammer (Латвія), White Square (Білорусь), ADC*E (Іспанія), AdBlackSea (Грузія), ADC*UA (Україна) тощо
Анже Єреб

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: