fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Комунікації у кризі

  • Дата: 02/04/2024 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Комунікації у кризі. Дата: 02 квітня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Протягом онлайн-лекції поговоримо про методологію оцінки ситуації та матрицю реагування у залежності від розвитку ситуації. Буде продемонстровано звʼязок між типами кризових ситуацій та конфліктами які лежать в основі деяких з них. Надано методологію розробки першої кризової заяви. EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Шурановим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Комунікації у кризі. Спікер: Михайло Шуранов, PR директор NEQSOL HOLDING UKRAINE, керівник у сфері комунікацій із понад 25-річним досвідом у корпоративних та стратегічних комунікаціях. Протягом своєї карєри Михайло очолював комунікаційні департаменти в McDonalds Ukraine, Kyivstar, Ukrtelecom, Smart Holding. Сертифікований тренер програм CIPR. Крім того, він є співзасновником та консультантом з  комунікацій в українському стартапі CheckEye. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Михайло Шуранов. PR директор NEQSOL HOLDING UKRAINE, керівник у сфері комунікацій із понад 25-річним досвідом у корпоративних та стратегічних комунікаціях. Протягом своєї карєри Михайло очолював комунікаційні департаменти в McDonalds Ukraine, Kyivstar, Ukrtelecom, Smart Holding. Сертифікований тренер програм CIPR. Крім того, він є співзасновником та консультантом з комунікацій в українському стартапі CheckEye. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

Протягом онлайн-лекції поговоримо про методологію оцінки ситуації та матрицю реагування у залежності від розвитку ситуації. Буде продемонстровано звʼязок між типами кризових ситуацій та конфліктами які лежать в основі деяких з них. Надано методологію розробки першої кризової заяви.

EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Шурановим запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Комунікації у кризі.

Спікер: Михайло Шуранов, PR директор NEQSOL HOLDING UKRAINE, керівник у сфері комунікацій із понад 25-річним досвідом у корпоративних та стратегічних комунікаціях. Протягом своєї кар’єри Михайло очолював комунікаційні департаменти в McDonald’s Ukraine, Kyivstar, Ukrtelecom, Smart Holding. Сертифікований тренер програм CIPR. Крім того, він є співзасновником та консультантом з  комунікацій в українському стартапі CheckEye.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Михайло Шуранов
PR директор NEQSOL HOLDING UKRAINE, керівник у сфері комунікацій із понад 25-річним досвідом у корпоративних та стратегічних комунікаціях. Протягом своєї кар'єри Михайло очолював комунікаційні департаменти в McDonald's Ukraine, Kyivstar, Ukrtelecom, Smart Holding. Сертифікований тренер програм CIPR. Крім того, він є співзасновником та консультантом з комунікацій в українському стартапі CheckEye
Михайло Шуранов

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: