fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Керівник під час війни: практики самотурботи

  • Дата: 19/04/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Керівник під час війни: практики самотурботи. Дата: 19 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Головне завдання для кожної людини зараз – зберегти здоровий глузд, вийти з цієї війни з найменшими втратами для фізичного та психічного здоров’я. Зараз кожен відповідає за себе. Але є окрема категорія людей, для яких навіть війна не є справою індивідуальною. Навіть під час війни вони – опора для своїх команд, клієнтів та партнерів. Ця категорія – керівники. В звичайному житті їх називають лідерами. Вони сильні, енергійні, потужні. Вони – опора. Але іноді і опорам потрібна опора. EBA Management Development Centre спільно з Оленою Юзьковою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Керівник під час війни: практики самотурботи. Спікерка: Олена Юзькова, сертифікована консультантка з управління (СМС), PhD в державному управлінні, викладачка в Міжнародному Інституті Менеджменту МІМ-Київ, генеральна директорка компанії «Епоха інтернаціональної освіти». Питання для обговорення: Як знаходити ресурси для відновлення та перезарядки. Як перенаправити енергію гніву та страху в корисну діяльність. Як приймати рішення в умовах війни. Спікери. Олена Юзькова. Сертифікована консультантка з управління (СМС), PhD в державному управлінні, викладачка в Міжнародному Інституті Менеджменту МІМ-Київ, генеральна директорка компанії «Епоха інтернаціональної освіти». Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Головне завдання для кожної людини зараз – зберегти здоровий глузд, вийти з цієї війни з найменшими втратами для фізичного та психічного здоров’я. Зараз кожен відповідає за себе. Але є окрема категорія людей, для яких навіть війна не є справою індивідуальною. Навіть під час війни вони – опора для своїх команд, клієнтів та партнерів. Ця категорія – керівники. В звичайному житті їх називають лідерами. Вони сильні, енергійні, потужні. Вони – опора. Але іноді і опорам потрібна опора.

EBA Management Development Centre спільно з Оленою Юзьковою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Керівник під час війни: практики самотурботи.

Спікерка: Олена Юзькова, сертифікована консультантка з управління (СМС), PhD в державному управлінні, викладачка в Міжнародному Інституті Менеджменту МІМ-Київ, генеральна директорка компанії «Епоха інтернаціональної освіти».

Питання для обговорення:

  • Як знаходити ресурси для відновлення та перезарядки.
  • Як перенаправити енергію гніву та страху в корисну діяльність.
  • Як приймати рішення в умовах війни.

Спікери

1 / 1
Олена Юзькова
Сертифікована консультантка з управління (СМС), PhD в державному управлінні, викладачка в Міжнародному Інституті Менеджменту МІМ-Київ, генеральна директорка компанії «Епоха інтернаціональної освіти»
Олена Юзькова

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: