fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Інвестиції в умовах війни

 • Дата: 17/05/2022 (ВТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Інвестиції в умовах війни. Дата: 17 травня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. Яка ситуація з вкладеннями та інвестиціями в країні? Коли краще вкладати та яке майбутнє інвестицій? EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Пацаном запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Інвестиції в умовах війни. Спікер: Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансової грамотності. Питання для обговорення: Вплив війни на економіку України і світу. Активи для інвестування в реаліях сьогодення. Військові облігації: плюси та мінуси. Іноземний фондовий ринок: чи варто зараз інвестувати в економіку США. Криптовалюта: інвестиційний чи спекулятивний актив. Як мінімізувати ризики інвестицій в період війни. Як правильно керувати своїми фінансами і інвестиціями громадянам України, які виїхали закордон. Спікери. Михайло Пацан. Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансовії грамотності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

Яка ситуація з вкладеннями та інвестиціями в країні? Коли краще вкладати та яке майбутнє інвестицій?

EBA Management Development Centre спільно з Михайлом Пацаном запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Інвестиції в умовах війни.

Спікер: Михайло Пацан, інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансової грамотності.

Питання для обговорення:

 • Вплив війни на економіку України і світу.
 • Активи для інвестування в реаліях сьогодення.
 • Військові облігації: плюси та мінуси.
 • Іноземний фондовий ринок: чи варто зараз інвестувати в економіку США.
 • Криптовалюта: інвестиційний чи спекулятивний актив.
 • Як мінімізувати ризики інвестицій в період війни.
 • Як правильно керувати своїми фінансами і інвестиціями громадянам України, які виїхали закордон.

Спікери

1 / 1
Михайло Пацан
Інвестор, підприємець, експерт в сфері міжнародних фінансових ринків і криптовалют, співзасновник проєкту Wotan і одного з найбільших навчальних проектів по фінансовії грамотності
Михайло Пацан

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: