fbpx

Online-лекція: Хто стає успішним лідером в новій нормальності?

  • Дата: 23/03/2021
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Хто стає успішним лідером в новій нормальності? Поколіннями люди прагнули стати керівниками щоб мати кращі зарплати, більший вплив, підлеглих, які будуть без заперечень виконувати всі їхні розпорядження. Сьогодні такий сценарій все ще можливий. А завтра, коли на ринок вийде покоління Z? Вони не визнають авторитетів «за ієрархією».

Авторитет треба заслужити і постійно підтримувати. Лідер має бачення і вміє надихати людей; створює середовище, де хочеться працювати, де є відчуття приналежності до значимих великих досягнень. Адже всі ми глибоко в душі хочемо міняти на краще світ та життя людей. Справжній лідер дає такий шанс і умови.

EBA Management Development Centre спільно з Ренатою Дельпорт запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Хто стає успішним лідером в новій нормальності?

Дана лекція запланована на 23 березня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікерка: Рената Дельпорте, професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: генеральні директори, регіональні менеджери, HR-cпеціалісти, керівники бізнес функцій та менеджери.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Рената Дельпорте
Професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe
Рената Дельпорте

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише преміальним клієнтам Raiffeisen Bank Aval, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: