fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Лідерство для 4-х поколінь

Лідерство
  • Дата: 03/06/2021
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Лідерство для 4-х поколінь. Дата: 03 червня2021. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Віртуальна зала Stefes. РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА. Хто стає успішним лідером в новій нормальності? Поколіннями люди прагнули стати керівниками щоб мати кращі зарплати, більший вплив, підлеглих, які будуть без заперечень виконувати всі їхні розпорядження. Сьогодні такий сценарій все ще можливий. А завтра, коли на ринок вийде покоління Z? Вони не визнають авторитетів «за ієрархією». Авторитет треба заслужити і постійно підтримувати. Лідер має бачення і вміє надихати людей; створює середовище, де хочеться працювати, де є відчуття приналежності до значимих великих досягнень. Адже всі ми глибоко в душі хочемо міняти на краще світ та життя людей. Справжній лідер дає такий шанс і умови. EBA Management Development Centre спільно з Ренатою Делпорте запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство для 4-х поколінь. Дана лекція запланована на 3 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події. Спікерка: Рената Делпорте, професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe. Партнер заходу: STEFES. Цільова аудиторія: генеральні директори, регіональні менеджери, HR-cпеціалісти, керівники бізнес функцій та менеджери. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Рената Делпорте. Професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail development@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА.

Хто стає успішним лідером в новій нормальності? Поколіннями люди прагнули стати керівниками щоб мати кращі зарплати, більший вплив, підлеглих, які будуть без заперечень виконувати всі їхні розпорядження. Сьогодні такий сценарій все ще можливий. А завтра, коли на ринок вийде покоління Z? Вони не визнають авторитетів «за ієрархією».

Авторитет треба заслужити і постійно підтримувати. Лідер має бачення і вміє надихати людей; створює середовище, де хочеться працювати, де є відчуття приналежності до значимих великих досягнень. Адже всі ми глибоко в душі хочемо міняти на краще світ та життя людей. Справжній лідер дає такий шанс і умови.

EBA Management Development Centre спільно з Ренатою Делпорте запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Лідерство для 4-х поколінь.

Дана лекція запланована на 3 червня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікерка: Рената Делпорте, професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe.

Партнер заходу: STEFES.

Цільова аудиторія: генеральні директори, регіональні менеджери, HR-cпеціалісти, керівники бізнес функцій та менеджери.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Рената Делпорте
Професійна HR, коуч і дослідниця, працювала в Nestle, Coca-Cola, DHL International, LEONI Wiring Systems, SoftServe
Рената Делпорте

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: