fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Фінансове благополуччя та стрес

 • Дата: 13/03/2024 (СР)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Фінансове благополуччя та стрес. Дата: 13 березня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з Наталією Тадеєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Фінансове благополуччя та стрес. Спікерка: Наталія Тадеєва, експертка у сфері управління ефективністю та операційною діяльності, експертиза полягає у впровадженні бізнес-процесів та трансформації бізнес-моделей з метою досягнення вищого рівня операційної ефективності та стабільності. Питання для обговорення: Значення фінансового благополуччя: важливість фінансового благополуччя для загального добробуту співробітників і впливу цього на продуктивність бізнесу. Вплив фінансового стресу на бізнес. Ознаки фінансового стресу у співробітників: Як ідентифікувати ознаки фінансового стресу та його вплив на робочу ефективність. Стратегії зменшення фінансового стресу. Освітні програми: Важливість фінансової освіти та як вона може допомогти співробітникам керувати своїми фінансами ефективніше. Інструменти та ресурси. Роль керівництва у підтримці фінансового благополуччя. Політика компанії: розробка політик та програм, що сприяють фінансовому благополуччю. Підтримка та ресурси: важливість надання доступу до фінансових консультантів або навчальних матеріалів. Культура відкритості: створення середовища, де співробітники можуть вільно обговорювати фінансові питання. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Наталія Тадеєва. Експертка у сфері управління ефективністю та операційною діяльності, експертиза полягає у впровадженні бізнес-процесів та трансформації бізнес-моделей з метою досягнення вищого рівня операційної ефективності та стабільності. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Ващенко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067-406-65-40.

EBA Management Development Centre спільно з Наталією Тадеєвою запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Фінансове благополуччя та стрес.

Спікерка: Наталія Тадеєва, експертка у сфері управління ефективністю та операційною діяльності, експертиза полягає у впровадженні бізнес-процесів та трансформації бізнес-моделей з метою досягнення вищого рівня операційної ефективності та стабільності.

Питання для обговорення:

 • Значення фінансового благополуччя: важливість фінансового благополуччя для загального добробуту співробітників і впливу цього на продуктивність бізнесу.
 • Вплив фінансового стресу на бізнес.
 • Ознаки фінансового стресу у співробітників: Як ідентифікувати ознаки фінансового стресу та його вплив на робочу ефективність.
 • Стратегії зменшення фінансового стресу.
 • Освітні програми: Важливість фінансової освіти та як вона може допомогти співробітникам керувати своїми фінансами ефективніше.
 • Інструменти та ресурси. Роль керівництва у підтримці фінансового благополуччя.
 • Політика компанії: розробка політик та програм, що сприяють фінансовому благополуччю.
 • Підтримка та ресурси: важливість надання доступу до фінансових консультантів або навчальних матеріалів.
 • Культура відкритості: створення середовища, де співробітники можуть вільно обговорювати фінансові питання.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Наталія Тадеєва
Експертка у сфері управління ефективністю та операційною діяльності, експертиза полягає у впровадженні бізнес-процесів та трансформації бізнес-моделей з метою досягнення вищого рівня операційної ефективності та стабільності
Наталія Тадеєва

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Ващенко

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: