fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Еніостиль. Особиста формула щастя

Особистісний розвиток
  • Дата: 18/08/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Еніостиль. Особиста формула щастя. Дата: 18 серпня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Чим краще людина знає свої особливості, тим легше їй організувати своє життя та взаємодіяти з іншими таким чином, щоб це було легко, ефективно, з користю та задоволенням. Уявіть, що Ви маєте персональний довідник, який детально пояснює саме Вашу глибинну структуру особистості та містить перелік кодів доступу до Вашого потенціалу, самооцінки та самопізнання, світосприйняття, комунікативної поведінки та здібностей. І не лише Ваших, а й будь-кого з людей. Цей довідник – Еніостиль – психологічна концепція, яка пропонує диференціацію 4-х типів особистості та описує зовнішні характеристики кожного з них, особливості сприйняття інформації та мислення, стиль та спосіб життя, свідомі та неусвідомлювані реакції на щоденні ситуації, поведінку під час стресу та багато іншого. EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Шпиталь запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Еніостиль. Особиста формула щастя. Спікерка: Оксана Шпиталь, інтегративний психолог, психотерапевт, практик Еніостилю, парапсихолог. Питання для обговорення: Як захопитися собою та не порівнювати себе з іншими. Бути та залишатися сильним гравцем у будь-якій ситуації. Як знайти «партнера»: в особистих та дружніх стосунках, професії, побуті та спільних проєктах. Як підібрати ключі до кожної людини, передбачувати конфлікти та вибудовувати максимально ефективну комунікацію. Чи потрібно постійно вдосконалювати свої слабкі сторони. Як «відростити крила» у професійному сенсі. Спікери. Оксана Шпиталь. Iнтегративний психолог, психотерапевт, практик Еніостилю.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Чим краще людина знає свої особливості, тим легше їй організувати своє життя та взаємодіяти з іншими таким чином, щоб це було легко, ефективно, з користю та задоволенням.

Уявіть, що Ви маєте персональний довідник, який детально пояснює саме Вашу глибинну структуру особистості та містить перелік кодів доступу до Вашого потенціалу, самооцінки та самопізнання, світосприйняття, комунікативної поведінки та здібностей. І не лише Ваших, а й будь-кого з людей.

Цей довідник – Еніостиль – психологічна концепція, яка пропонує диференціацію 4-х типів особистості та описує зовнішні характеристики кожного з них, особливості сприйняття інформації та мислення, стиль та спосіб життя, свідомі та неусвідомлювані реакції на щоденні ситуації, поведінку під час стресу та багато іншого.

EBA Management Development Centre спільно з Оксаною Шпиталь запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Еніостиль. Особиста формула щастя.

Спікерка: Оксана Шпиталь, інтегративний психолог, психотерапевт, практик Еніостилю, парапсихолог.

Питання для обговорення:

  • Як захопитися собою та не порівнювати себе з іншими.
  • Бути та залишатися сильним гравцем у будь-якій ситуації.
  • Як знайти «партнера»: в особистих та дружніх стосунках, професії, побуті та спільних проєктах.
  • Як підібрати ключі до кожної людини, передбачувати конфлікти та вибудовувати максимально ефективну комунікацію.
  • Чи потрібно постійно вдосконалювати свої слабкі сторони.
  • Як «відростити крила» у професійному сенсі.

Спікери

1 / 1
Оксана Шпиталь
Iнтегративний психолог, психотерапевт, практик Еніостилю.
Оксана Шпиталь

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: