fbpx

Online-лекція: Energy management: принципи та інструменти управління енергією

Особистісний розвиток
 • Дата: 08/04/2021
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Віртуальна зала Stefes

Енергія – один з ключових внутрішніх ресурсів людини. Енергоефективність керівника впливає на команду та результати бізнесу. В особистому житті від енергії залежить здоров’я, побудова та підтримання стосунків, життєстійкість та подолання викликів життя. Отже, серед різноманітних зовнішніх та внутрішніх ресурсів людини, особиста енергія відіграє дуже важливе місце.

EBA Management Development Centre спільно з Діаною Кебас та Kebas Training Studio запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Energy management: принципи та інструменти управління енергією.

Дана лекція запланована на 08 квітня об 11:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.us. Посилання на онлайн зустріч буде доступно зареєстрованим учасникам за день до події.

Спікер: Діана Кебас, Бізнес-тренер міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більш ніж для 17 000 керівників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуючий партнер Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, асоційований тренер компаній Management Сentre Europe та Center for Creative Leadership.

Основний партнер: Kebas Training Studio

Партнер заходу: STEFES

Цільова аудиторія: Власники, топ-менеджери, керівники середньої ланки, директори з розвитку, комерційні директори.

Питання для обговорення:

 • Чому одні люди енергонедостатні, а інші енергонадлишкові?
 • Які види енергії є у людини?
 • Що дозволяє працювати на вищому рівні ефективності без принесення в жертву здоров’я, щастя і фарб життя?
 • За рахунок чого можна примножувати такий внутрішній ресурс як енергія?
 • Як справлятися зі стресом і високими навантаженнями?
 • Де взяти сили для досягнення амбітної мети?
 • Як перейти від енергонедостатності до енергопотужності?

Які знання та навички ви опануєте?

 • Дізнаєтесь, якими видами особистої енергії ви можете керувати.
 • Зрозумієте чотири принципи управління енергією.
 • Побачите, якої енергії вам не вистачає.
 • Усвідомите за рахунок чого можна примножувати той чи інший вид енергії.
 • Складете план дій для підвищення рівня енергії.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на development@eba.com.ua або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Діана Кебас
Бізнес-тренер міжнародного рівня, має 19 років досвіду роботи у якості бізнес-тренера, проводила навчання більш ніж для 17 000 керівників в Україні, Росії, Казахстані, Литві, Азербайджані, Туреччини. Керуючий партнер Kebas Training Studio, входить у топ-20 тренерів України, асоційований тренер компаній Management Сentre Europe та Center for Creative Leadership; співавтор навчального посібника «Практична психологія в соціальній сфері» та книги «Да, я - бренд», лауреат Всеукраїнського рейтингу Woman500 як «Впливова жінка України», автор публикацій у «Forbes Україна», «Новости менеджмента», «Компаньон», «Генеральный директор», «Обучение персонала», «Управление персоналом», «HR - magazine», «Я - Перший». Серед кліентів: Lexus, Azercell, IFC, Eczacibasi, SEB Bank, Hertz, JTI, PUMA, OTP Bank, BASF, Ukrsibbank BNP Paribas Group, F& CBank, Sandora, Adidas, Makita, Pfizer, Electrolux, Beiersdorf, Peugeot, Mazda, Sixt, System Group, JTI Казахстан, Efes Казахстан, BAT Україна, Philip Morris Росія та Казахстан, Zeppelin, SGS, Conerstone, Mary Kay, Coraltravel, Siniat, Lafarge, AIESEC, ALUTECH.
Діана Кебас

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: