fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Ефективний бізнес-тревел сьогодні

Тренди та інновації
 • Дата: 24/02/2022 (ЧТ)
 • Мова: українська/російська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Ефективний бізнес-тревел сьогодні. Дата: 24 лютого2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська/російська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Якщо у Вашій компанії є відрядження, то Вам буде цікаво ознайомитися із сучасним досвідом їх організації з урахуванням сучасних трендів: СOVID-безпека подорожуючих, цифровізація процесу, прагнення до sustainability.   EBA Management Development Centre спільно з BCD Travel запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний бізнес-тревел сьогодні. Спікери: Володимир Волошин, Директор, співвласник, ідейний керівник компанії BCD Travel з понад 20-тирічним досвідом роботи у сфері бізнес-тревелу. Богдан Лисенко, Операційний директор BCD Travel, керівник з організації бізнес та МАЙС-проектів, учасник багатьох українських і зарубіжних туристичних форумів та конференцій, експерт з тендерних закупівель. Ірина Литвиненко, Адміністративний директор BCD Travel, спеціаліст у сфері фінансів та обліку туристичного оператора, учасник групи по впровадженню та розвитку ЕДО в компанії. Партнер заходу: BCD Travel Цільова аудиторія: директори з розвитку, керівники середньої ланки, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів. Питання для обговорення: Чи можуть компанії ефективно закуповувати тревел без допомоги агентства? Який формат обслуговування краще вибрати: online, офлайн, гібрид. Їхні різновиди, переваги і недоліки. Як ефективно проводити тендер на закупівлю бізнес-тревел та заходів. Особливості бухгалтерського документообігу та впровадження ЕДО. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Володимир Волошин. Директор, співвласник, ідейний керівник компанії BCD Travel з понад 20-тирічним досвідом роботи у сфері бізнес-тревелу.. Богдан Лисенко. Операційний директор BCD Travel, керівник з організації бізнес та МАЙС-проектів, учасник багатьох українських і зарубіжних туристичних форумів та конференцій, експерт з тендерних закупівель.. Ірина Литвиненко. Адміністративний директор BCD Travel, спеціаліст у сфері фінансів та обліку туристичного оператора, учасник групи по впровадженню та розвитку ЕДО в компанії.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Якщо у Вашій компанії є відрядження, то Вам буде цікаво ознайомитися із сучасним досвідом їх організації з урахуванням сучасних трендів: СOVID-безпека подорожуючих, цифровізація процесу, прагнення до sustainability.  

EBA Management Development Centre спільно з BCD Travel запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Ефективний бізнес-тревел сьогодні.

Спікери:

 • Володимир Волошин, Директор, співвласник, ідейний керівник компанії BCD Travel з понад 20-тирічним досвідом роботи у сфері бізнес-тревелу.
 • Богдан Лисенко, Операційний директор BCD Travel, керівник з організації бізнес та МАЙС-проектів, учасник багатьох українських і зарубіжних туристичних форумів та конференцій, експерт з тендерних закупівель.
 • Ірина Литвиненко, Адміністративний директор BCD Travel, спеціаліст у сфері фінансів та обліку туристичного оператора, учасник групи по впровадженню та розвитку ЕДО в компанії.

Партнер заходу: BCD Travel

Цільова аудиторія: директори з розвитку, керівники середньої ланки, комерційні директори, фахівці різних ролей та рівнів.

Питання для обговорення:

 • Чи можуть компанії ефективно закуповувати тревел без допомоги агентства?
 • Який формат обслуговування краще вибрати: online, офлайн, гібрид. Їхні різновиди, переваги і недоліки.
 • Як ефективно проводити тендер на закупівлю бізнес-тревел та заходів.
 • Особливості бухгалтерського документообігу та впровадження ЕДО.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 3
Володимир Волошин
Директор, співвласник, ідейний керівник компанії BCD Travel з понад 20-тирічним досвідом роботи у сфері бізнес-тревелу.
Богдан Лисенко
Операційний директор BCD Travel, керівник з організації бізнес та МАЙС-проектів, учасник багатьох українських і зарубіжних туристичних форумів та конференцій, експерт з тендерних закупівель.
Ірина Литвиненко
Адміністративний директор BCD Travel, спеціаліст у сфері фінансів та обліку туристичного оператора, учасник групи по впровадженню та розвитку ЕДО в компанії.
Володимир Волошин
Богдан Лисенко
Ірина Литвиненко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
ПІБ
E-mail
Доступ на захід можливий лише бізнес преміум клієнтам Raiffeisen Bank, які попередньо пройшли реєстрацію в чат боті за посиланням
Закрити
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: