fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна online-лекція: Дякую за ваше запитання! Як відповідати на складні запитання

 • Дата: 21/06/2022 (ВТ)
 • Мова: англійська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна online-лекція: Дякую за ваше запитання! Як відповідати на складні запитання. Дата: 21 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська. Внесок безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. wokВи так довго готували свою презентацію, і тепер настав час її презентувати та відповісти на всі можливі запитання – бажано елегантно та впевнено! Якими ж прийомами та тактиками володіють досвідчені доповідачі? Ухилитися від незручного питання чи делегувати недоречне – яку обрати правильну тактику? EBA Management Development Centre спільно з Юлією Шталтовною запрошують вас взяти участь в Міжнародній online-лекції: Дякую за ваше запитання! Як відповідати на складні запитання. Спікерка: Юлія Шталтовна, PhD, доцент бізнес-комунікацій та міжкультурних компетенцій Міжнародної школи менеджменту, Школи бізнесу Fresenius та Європейського університету, Берлін. Лекторка, тренерка, дослідниця та подкастерка.  Цільова аудиторія: керівники вищого та середнього рівнів, керівники відділів та асистенти, учасники стартапів, доповідачі та модератори. Питання для обговорення: Як створити презентацію з урахуванням вашої аудиторії. Як зробити свою презентацію орієнтованою на людину і не втратити себе за написаним текстом. Як виграти змагання зі своїми слайдами. Як побудувати довіру з аудиторією. Як залучити аудиторію: які інструменти та тактики допоможуть. Як ефективно та вчасно провокувати задавати запитання. Як боротися з недоречними, непринятними, гнівними та чутливими питаннями. Як випромінювати впевненість, чесність і право власності на свої ідеї. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Юлія Шталтовна. PhD, доцент бізнес-комунікацій та міжкультурних компетенцій Міжнародної школи менеджменту, Школи бізнесу Fresenius та Європейського університету, Берлін. Лекторка, тренерка, дослідниця та подкастерка. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

wokВи так довго готували свою презентацію, і тепер настав час її презентувати та відповісти на всі можливі запитання – бажано елегантно та впевнено! Якими ж прийомами та тактиками володіють досвідчені доповідачі? Ухилитися від незручного питання чи делегувати недоречне – яку обрати правильну тактику?

EBA Management Development Centre спільно з Юлією Шталтовною запрошують вас взяти участь в Міжнародній online-лекції: Дякую за ваше запитання! Як відповідати на складні запитання.

Спікерка: Юлія Шталтовна, PhD, доцент бізнес-комунікацій та міжкультурних компетенцій Міжнародної школи менеджменту, Школи бізнесу Fresenius та Європейського університету, Берлін. Лекторка, тренерка, дослідниця та подкастерка. 

Цільова аудиторія: керівники вищого та середнього рівнів, керівники відділів та асистенти, учасники стартапів, доповідачі та модератори.

Питання для обговорення:

 • Як створити презентацію з урахуванням вашої аудиторії.
 • Як зробити свою презентацію орієнтованою на людину і не втратити себе за написаним текстом.
 • Як виграти змагання зі своїми слайдами.
 • Як побудувати довіру з аудиторією.
 • Як залучити аудиторію: які інструменти та тактики допоможуть.
 • Як ефективно та вчасно провокувати задавати запитання.
 • Як боротися з недоречними, непринятними, гнівними та чутливими питаннями.
 • Як випромінювати впевненість, чесність і право власності на свої ідеї.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 1
Юлія Шталтовна
PhD, доцент бізнес-комунікацій та міжкультурних компетенцій Міжнародної школи менеджменту, Школи бізнесу Fresenius та Європейського університету, Берлін. Лекторка, тренерка, дослідниця та подкастерка
Юлія Шталтовна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я
E-mail
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: