fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Документи для іноземців під час воєнного стану – як і які можна зробити, а які чекають перемоги

Право та юриспруденція
 • Дата: 08/07/2022 (ПТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Документи для іноземців під час воєнного стану – як і які можна зробити, а які чекають перемоги. Дата: 08 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Можарівською запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Документи для іноземців під час воєнного стану – як і які можна зробити, а які чекають перемоги. Спікерка: Світлана Можарівська, керівниця юридичного відділу ABEA Relocation, понад 10 років загальної юридичної практики, понад 7 років в міграційному та трудовому праві. Питання для обговорення: Дозвіл на роботу – куди подати, коли отримати? Посвідка на тимчасове проживання – кому можна отримати, а кому ні. Податковий номер – чи є різниця в роботі під час воєнного стану і карантинів? Довідка про несудимість – як і де брати? Реєстрація місця проживання, зміна, зняття – або як продати квартиру, в якій зареєстрована сім’я іноземних орендарів. Як бути з поданими документами на дозвіл на міграцію та посвідку на постійне проживання? Чи став український паспорт бажаним для іноземців і як його отримати. Спікери. Світлана Можарівська. Керівниця юридичного відділу ABEA Relocation, понад 10 років загальної юридичної практики, понад 7 років в міграційному та трудовому праві.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

EBA Management Development Centre спільно зі Світланою Можарівською запрошують Вас взяти участь в Online-лекції: Документи для іноземців під час воєнного стану – як і які можна зробити, а які чекають перемоги.

Спікерка: Світлана Можарівська, керівниця юридичного відділу ABEA Relocation, понад 10 років загальної юридичної практики, понад 7 років в міграційному та трудовому праві.

Питання для обговорення:

 • Дозвіл на роботу – куди подати, коли отримати?
 • Посвідка на тимчасове проживання – кому можна отримати, а кому ні.
 • Податковий номер – чи є різниця в роботі під час воєнного стану і карантинів?
 • Довідка про несудимість – як і де брати?
 • Реєстрація місця проживання, зміна, зняття – або як продати квартиру, в якій зареєстрована сім’я іноземних орендарів.
 • Як бути з поданими документами на дозвіл на міграцію та посвідку на постійне проживання?
 • Чи став український паспорт бажаним для іноземців і як його отримати.

Спікери

1 / 1
Світлана Можарівська
Керівниця юридичного відділу ABEA Relocation, понад 10 років загальної юридичної практики, понад 7 років в міграційному та трудовому праві.
Світлана Можарівська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: