fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Державна політика воєнного часу та запровадження санкцій – виклики для антикризових команд

Право та юриспруденція
  • Дата: 29/07/2022 (ПТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Державна політика воєнного часу та запровадження санкцій – виклики для антикризових команд. Дата: 29 липня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Повномасштабна війна доволі сильно вдарила по українському бізнесу. У перші дні з початку війни було досить багато дій із боку держави, які згодом були переглянуті, доповнені або взагалі скасовані. Цей процес триватиме й надалі, бо, з одного боку, для збереження економічної стабільності країни бізнесу необхідно почуватися впевнено, а з іншої – влада приймала і прийматиме певні рішення, які «балансують на лезі», і можуть бути ризиковими та вкрай невигідними для бізнесу. Знати про це вчасно й орієнтуватися – запорука виживання. EBA Management Development Centre спільно з LIGA ZAKON запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Державна політика воєнного часу та запровадження санкцій – виклики для антикризових команд. Спікерка: Ірина Петрушкевич, керівниця департаменту виробництва інформації LIGA ZAKON. Керівниця проєкту Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів з Мінюстом.    Питання для обговорення: Законодавчі новації, які відбулися в Україні з початку воєнного часу: найважливіші для бізнесу; дерадянізація законів – чи стосується це бізнесу та яким чином. Перспективне законодавство: на що ми радимо звернути увагу найближчим часом. Санкції та їх наслідки: що це означає для бізнесу на практиці? Виявили партнера у санкційному списку – алгоритм ваших дій. Спікери. Ірина Петрушкевич. Керівниця департаменту виробництва інформації LIGA ZAKON. Керівниця проєкту Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів з Мінюстом.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. E-mail [email protected] Контактний телефон. 044 496 06 01.

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Повномасштабна війна доволі сильно вдарила по українському бізнесу. У перші дні з початку війни було досить багато дій із боку держави, які згодом були переглянуті, доповнені або взагалі скасовані. Цей процес триватиме й надалі, бо, з одного боку, для збереження економічної стабільності країни бізнесу необхідно почуватися впевнено, а з іншої – влада приймала і прийматиме певні рішення, які «балансують на лезі», і можуть бути ризиковими та вкрай невигідними для бізнесу. Знати про це вчасно й орієнтуватися – запорука виживання.

EBA Management Development Centre спільно з LIGA ZAKON запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Державна політика воєнного часу та запровадження санкцій – виклики для антикризових команд.

Спікерка: Ірина Петрушкевич, керівниця департаменту виробництва інформації LIGA ZAKON. Керівниця проєкту Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів з Мін’юстом.  

 Питання для обговорення:

  • Законодавчі новації, які відбулися в Україні з початку воєнного часу: найважливіші для бізнесу; дерадянізація законів – чи стосується це бізнесу та яким чином.
  • Перспективне законодавство: на що ми радимо звернути увагу найближчим часом.
  • Санкції та їх наслідки: що це означає для бізнесу на практиці? Виявили партнера у санкційному списку – алгоритм ваших дій.

Спікери

1 / 1
Ірина Петрушкевич
Керівниця департаменту виробництва інформації LIGA ZAKON. Керівниця проєкту Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів з Мін'юстом.
Ірина Петрушкевич

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: