fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Бізнес аналіз і продакт менеджмент – успіх в епоху цифрових продуктів в часи війни

  • Дата: 14/04/2022 (ЧТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Бізнес аналіз і продакт менеджмент – успіх в епоху цифрових продуктів в часи війни. Дата: 14 квітня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для усіх охочих. Навколишній світ стрімко цифровізується, і компаніям треба докласти зусиль щоб бути на хвилі і не втратити свої позиції на ринку в цих перегонах. Компанії попереду володіють двома важливими складовими успіху - сильна технічна команда і потужні бізнес лідери, які мають бачення цифрового майбутнього. Та щоб ці два ключових компоненти спрацювали і утворилась синергія, нам потрібні ті, хто поєднують бізнес стратегію і технологічні можливості.  Тому цього разу будемо говорити про бізнес аналітиків - які є зв’язуючою ланкою між бізнесом і технологіями. EBA Management Development Centre спільно з EPAM запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес аналіз і продакт менеджмент - успіх в епоху цифрових продуктів в часи війни. Спікер: Роман Сахаров, директор з бізнес аналізу в компанії EPAM, має більше 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес аналітика, керівника проектів та продуктів, співзасновник консалтинго-тренінгової компанії E5, переможець Української IT Awards 2014 в номінації Business Analysis. Інформаційний партнер: Netpeak Ukraine Цільова аудиторія: проектні менеджери, бізнес аналітики, продакт менеджери. Питання для обговорення: За що відповідає бізнес аналіз та які його ключові функції. Як бізнес аналіз допомагає бізнесу досягати цілей. Які найкращі практики бізнес аналізу у світі та Україні. Як еволюціонувати компанію, успіх якої залежить від технологічних продуктів через використання практик управління продуктами. Як продакт менеджер допомагає будувати цілісні продукти з потужними продуктовими стратегіями. Спікери. Роман Сахаров. Директор з бізнес аналізу в компанії EPAM, має більше 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес аналітика, керівника проектів та продуктів, співзасновник консалтинго-тренінгової компанії E5, переможець Української IT Awards 2014 в номінації Business Analysis. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected]

Реєстрація відкрита для усіх охочих.

Навколишній світ стрімко цифровізується, і компаніям треба докласти зусиль щоб бути на хвилі і не втратити свої позиції на ринку в цих перегонах. Компанії попереду володіють двома важливими складовими успіху – сильна технічна команда і потужні бізнес лідери, які мають бачення цифрового майбутнього. Та щоб ці два ключових компоненти спрацювали і утворилась синергія, нам потрібні ті, хто поєднують бізнес стратегію і технологічні можливості.  Тому цього разу будемо говорити про бізнес аналітиків – які є зв’язуючою ланкою між бізнесом і технологіями.

EBA Management Development Centre спільно з EPAM запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Бізнес аналіз і продакт менеджмент – успіх в епоху цифрових продуктів в часи війни.

Спікер: Роман Сахаров, директор з бізнес аналізу в компанії EPAM, має більше 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес аналітика, керівника проектів та продуктів, співзасновник консалтинго-тренінгової компанії E5, переможець Української IT Awards 2014 в номінації Business Analysis.

Інформаційний партнер: Netpeak Ukraine

Цільова аудиторія: проектні менеджери, бізнес аналітики, продакт менеджери.

Питання для обговорення:

  • За що відповідає бізнес аналіз та які його ключові функції.
  • Як бізнес аналіз допомагає бізнесу досягати цілей.
  • Які найкращі практики бізнес аналізу у світі та Україні.
  • Як еволюціонувати компанію, успіх якої залежить від технологічних продуктів через використання практик управління продуктами.
  • Як продакт менеджер допомагає будувати цілісні продукти з потужними продуктовими стратегіями.

Спікери

1 / 1
Роман Сахаров
Директор з бізнес аналізу в компанії EPAM, має більше 12 років досвіду в ІТ індустрії в ролях бізнес аналітика, керівника проектів та продуктів, співзасновник консалтинго-тренінгової компанії E5, переможець Української IT Awards 2014 в номінації Business Analysis
Роман Сахаров

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: