fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна Онлайн-лекція: Базові навички NLP (нейролінгвістичного програмування)

  • Дата: 02/11/2021 (ВТ)
  • Мова: англійська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для компаній-членів Асоціації
Місце проведення:

Online Zoom

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Міжнародна Онлайн-лекція: Базові навички NLP (нейролінгвістичного програмування). Дата: 02 листопада2021. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для компаній-членів Асоціації. Місце проведення: Online Zoom. Що робить деяких людей більш успішними та кращими комунікаторами за інших? Що вони роблять інакше? Це ті питання, на які  засновники нейролінгвістичного програмування завжди хотіли зрозуміти та знайти відповіді. Що ж таке нейролінгвістичне програмування? Як воно може підвищити вашу ефективність на роботі та житті в цілому?   NLP - це набір навичок для персонального росту, успіху, сильні комунікаційній інструменти, а також позитивна філософія, які можуть допомогти будь-кому стати краще, покращити їх відносини з іншими та досягати ваших цілей. Онлайн-лекція дасть вам інструкцію до технік з нейролінгвістичного програмування та базові інструменти власної ефективності.   EBA Management Development Centre спільно з Ванессою Петітколін запрошують вас взяти участь в Міжнародній Онлайн-лекції: Базові навички з NLP (нейролінгвістичного програмування).  Спікерка: Ванесса Петітколін, NLP коуч та тренер, CEO Європейського Коучингового Центру (Київ), має сертифікацію Master-practitioner в NLP від Французського Інституту з Нейролінгвістичного Програмування (IFPNL, Франція), сертифікацію Master-Practitioner win Hypnosis від Французського Інституту Ericksonian та Humanistic Hypnosis (IFHE, Франція).  Цільова аудиторія: коучі, менеджери, лідери, майстри переговорів, спеціалісти з продажів.    Питання для обговорення:   Що таке НЛП (нейролінгвістичне програмування). Принципи НЛП та філософія.   Введення до функцій людського організму.  Базові комунікаційні навички.  Як поставити ціль та досягнути її.   Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.  Спікери. Ванесса Петітколін. NLP коуч та тренер, CEO Європейського Коучингового Центру (Київ), має сертифікацію Master-practitioner в NLP від Французського Інституту з Нейролінгвістичного Програмування (IFPNL, Франція), сертифікацію Master-Practitioner win Hypnosis від Французського Інституту Ericksonian та Humanistic Hypnosis (IFHE, Франція). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067 406 65 40.

Що робить деяких людей більш успішними та кращими комунікаторами за інших? Що вони роблять інакше? Це ті питання, на які  засновники нейролінгвістичного програмування завжди хотіли зрозуміти та знайти відповіді. Що ж таке нейролінгвістичне програмування? Як воно може підвищити вашу ефективність на роботі та житті в цілому?  

NLP – це набір навичок для персонального росту, успіху, сильні комунікаційній інструменти, а також позитивна філософія, які можуть допомогти будь-кому стати краще, покращити їх відносини з іншими та досягати ваших цілей. Онлайн-лекція дасть вам інструкцію до технік з нейролінгвістичного програмування та базові інструменти власної ефективності.  

EBA Management Development Centre спільно з Ванессою Петітколін запрошують вас взяти участь в Міжнародній Онлайн-лекції: Базові навички з NLP (нейролінгвістичного програмування). 

Спікерка: Ванесса Петітколін, NLP коуч та тренер, CEO Європейського Коучингового Центру (Київ), має сертифікацію Master-practitioner в NLP від Французського Інституту з Нейролінгвістичного Програмування (IFPNL, Франція), сертифікацію Master-Practitioner win Hypnosis від Французського Інституту Ericksonian та Humanistic Hypnosis (IFHE, Франція). 

Цільова аудиторія: коучі, менеджери, лідери, майстри переговорів, спеціалісти з продажів.   

Питання для обговорення:  

  • Що таке НЛП (нейролінгвістичне програмування).
  • Принципи НЛП та філософія.  
  • Введення до функцій людського організму. 
  • Базові комунікаційні навички. 
  • Як поставити ціль та досягнути її.  

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

 

Спікери

1 / 1
Ванесса Петітколін
NLP коуч та тренер, CEO Європейського Коучингового Центру (Київ), має сертифікацію Master-practitioner в NLP від Французського Інституту з Нейролінгвістичного Програмування (IFPNL, Франція), сертифікацію Master-Practitioner win Hypnosis від Французського Інституту Ericksonian та Humanistic Hypnosis (IFHE, Франція)
Ванесса Петітколін

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: