fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: Банкрутство в умовах війни

  • Дата: 07/06/2022 (ВТ)
  • Мова: українська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесокбезкоштовно
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: Банкрутство в умовах війни. Дата: 07 червня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок безкоштовно. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Реєстрація відкрита для всіх охочих. В умовах триваючої агресії рф проти України всі сфери бізнесу зазнають втрат та потребують швидких управлінських рішень. Незважаючи на те, що ситуація в економіці не поліпшується, податкові та кредитні канікули для підприємств поступово скасовуються. Бізнес, який не мав запасу міцності, або мав проблеми з платоспроможністю до війни, або постраждав внаслідок війни через знищення виробничих активів, руйнування логістичних ланцюжків та втрату попиту, потребуватиме законних шляхів припинення діяльності. Також продовжують діяти норми законодавства про банкрутство щодо покладення на керівників солідарної із власниками відповідальності за не повідомлення про загрозу банкрутства. Навіть в умовах воєнного стану процедури банкрутства можуть стати способом для збереження бізнесу або допомогти «вийти з гри» з мінімальними негативними наслідками. EBA Management Development Centre спільно з LCF Law Group запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Банкрутство в умовах війни. Спікерка: Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації в LCF Law Group, адвокатка, арбітражна керуюча. Питання для обговорення: Бий, біжи, замри: що робити, якщо ознаки неплатоспроможності виникли до війни. Банкрутство як спосіб збереження успішного бізнесу, що постраждав внаслідок збройної агресії рф. Відповідальність власників та керівників потенційного банкрута. Націоналізація майна та мораторій на виконання зобов’язань перед резидентами рф. Збитки від війни: що робити банкруту. Законодавчі ініціативи: мораторій, продовження процесуальних строків, скорочена процедура ліквідації. Спікери. Олена Волянська. Партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації в LCF Law Group, адвокатка, арбітражна керуюча. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail [email protected] Контактний телефон. 067-406-65-40.

Реєстрація відкрита для всіх охочих.

В умовах триваючої агресії рф проти України всі сфери бізнесу зазнають втрат та потребують швидких управлінських рішень. Незважаючи на те, що ситуація в економіці не поліпшується, податкові та кредитні канікули для підприємств поступово скасовуються. Бізнес, який не мав запасу міцності, або мав проблеми з платоспроможністю до війни, або постраждав внаслідок війни через знищення виробничих активів, руйнування логістичних ланцюжків та втрату попиту, потребуватиме законних шляхів припинення діяльності. Також продовжують діяти норми законодавства про банкрутство щодо покладення на керівників солідарної із власниками відповідальності за не повідомлення про загрозу банкрутства.

Навіть в умовах воєнного стану процедури банкрутства можуть стати способом для збереження бізнесу або допомогти «вийти з гри» з мінімальними негативними наслідками.

EBA Management Development Centre спільно з LCF Law Group запрошують вас взяти участь в Online-лекції: Банкрутство в умовах війни.

Спікерка: Олена Волянська, партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації в LCF Law Group, адвокатка, арбітражна керуюча.

Питання для обговорення:

  • Бий, біжи, замри: що робити, якщо ознаки неплатоспроможності виникли до війни.
  • Банкрутство як спосіб збереження успішного бізнесу, що постраждав внаслідок збройної агресії рф.
  • Відповідальність власників та керівників потенційного банкрута.
  • Націоналізація майна та мораторій на виконання зобов’язань перед резидентами рф.
  • Збитки від війни: що робити банкруту.
  • Законодавчі ініціативи: мораторій, продовження процесуальних строків, скорочена процедура ліквідації.

Спікери

1 / 1
Олена Волянська
Партнерка, керівниця практики банкрутства та реструктуризації в LCF Law Group, адвокатка, арбітражна керуюча
Олена Волянська

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067-406-65-40

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: