fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

International Online-Lecture: Trust as an Integrated Part of Organisational Behaviour

  • Дата: 25/01/2022
  • Мова: англійська
  • Час: 11:00 - 12:30
  • Внесок:безкоштовно для членських компаній EBA
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  International Online-Lecture: Trust as an Integrated Part of Organisational Behaviour. Дата: 25 січня2022. Час: 11:00 12:30. Мова: англійська. Внесок: безкоштовно для членських компаній EBA. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Вибачте, цей текст доступний тільки в “Англійська”.  Спікери. Карен-Марі Крагелунд. MBA, експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Овдій. E-mail Anna.Ovdii@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 40.

Вибачте, цей текст доступний тільки в “Англійська”.

 

Спікери

1 / 1
Карен-Марі Крагелунд
MBA, експерт з управління змінами та організаційного менеджменту, родом з Данії та проживає в Україні з 2007 року, має 25-річний досвід роботи зі Східною Європою, з яких 10 років роботи на посадах рівня C у великих IT-компаніях України, є експертом з ініціатив організаційної трансформації, спеціалізується на програмах розвитку лідерства, комунікації, стратегії залучення стейкхолдерів та міжфункціональних операційних процесів.
Карен-Марі Крагелунд

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Овдій

Зв'язатись
067 406 65 40
Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: